Samsung Galaxy S23 Ultra w niezwykłym wariancie!

Samsung uwielbia wydawać ciekawe zestawy kolekcjonerskie dla swoich produktów. W ostatnich miesiącach doczekaliśmy się takowych związanych tematycznie ze Starbucksem oraz z Pokemonami. Czas więc na kolejny zestaw akcesoriów – tym razem przygotowany z marką BMW!

Fani BMW będą zachwyceni?

Zestaw zamknięty został w ciekawym stylistycznie pudełku, mającym przywodzić na myśl legendarne BMW M3 E30. Co znajdziemy w środku? Zestaw jest dość bogaty! Mamy tu więc smartfona Samsung Galaxy S23 Ultra oraz ciekawe akcesoria. Wystarczy wspomnieć o tematycznym etui z motywem dużego grilla z najnowszej generacji BMW M3. Ponadto mamy tu stylowy zegar samochodowy i klips do osłony przeciwsłonecznej.

W nasze ręce trafi też dedykowana metalowa naklejka, materiały „papierowe” (fotoksiążka i plakat poświęcone M GmbH). Nie zabrakło breloczka z wymiennymi emblematami BMW oraz ergonomicznego uchwytu na okulary. Który fan BMW nie chciałby zdobyć takiego zestawu? Jeśli jakimś cudem uda się go Wam zdobyć, to cena z pewnością będzie wyższa niż kwota jaką trzeba zapłacić za Galaxy S23 Ultra w Polsce.

Czytaj też: Walentynki z Motorolą!

Dajcie koniecznie znać, czy podoba się Wam zestaw przygotowany przez Samsunga i BMW. Oczywiście zestaw dostępny będzie głównie w Korei. Na pozostałych rynkach natomiast będziemy zmuszeni szukać go w nieoficjalnych źródłach.

Grafika tytułowa: BMW