Samsung Galaxy Book 2 Go oficjalnie!

Galaxy Book 2 Go to nowy, ciekawy laptop od Samsunga. Nabywcom ma zaoferować procesor nowej generacji oraz satysfakcjonującą wydajność pracy. Urządzenie będziemy mogli zabrać ze sobą wszędzie bez obaw o to, że je uszkodzimy, dzięki solidnej konstrukcji. Co jeszcze warto wiedzieć na jego temat?

Samsung „umie w laptopy”!

Nowy Samsung Galaxy Book 2 Go trafił właśnie do oferty koreańskiego koncernu we Francji. Laptop został wyposażony w 14-calowy wyświetlacz IPS LCD o rozdzielczości Full HD i zawias obracany o 180 stopni. Sercem komputera jest procesor Qualcomm Snapdragon 7c+ Gen 3, który jest o 40% szybszy względem poprzednika i oferuje o 35% mocniejszy procesor graficzny w porównaniu do Snapdragona 7c Gen 2.

Samsung nie ujawnił ilości pamięci RAM oraz pamięci wbudowanej, a także pojemności baterii swojego nowego notebooka. Wiadomo natomiast, że ta ostatnia pozwala na nawet 24 godziny pracy. Urządzenie wyposażono w Wi-Fi 6E i Bluetooth 5.2. Poza tym trzeba wspomnieć, że debiutujący właśnie laptop spełnia normę MIL-STD-810G, co oznacza, że ​​jest odporny na upadki, ekstremalne temperatury, wilgoć, wstrząsy i wibracje. Ma 15,5 mm grubości i waży 1,44 kg.

Czytaj też: OPPO z własnym procesorem dla smartfonów?

Samsung Galaxy Book 2 Go będzie sprzedawany we Francji wyłącznie na stronie samsung.com od 20 stycznia 2023 r. Nie wiadomo jeszcze czy i kiedy urządzenie zadebiutuje na innych europejskich rynkach. Szkoda, że nie pojawi się w oficjalnej dystrybucji koreańskiego koncernu w Polsce.

Grafika tytułowa: Samsung