Rick i Morty wracają! Nowy sezon wkrótce w HBO Max!

Rick i Morty to kultowe już postaci będące bohaterami pełnej czarnego humoru oraz absurdów animacji dla dorosłych. Każdy kolejny sezon produkcji wyczekiwany jest przez fanów z zapartym tchem. Mamy dla Was dziś dobre wiadomości. Szósta odsłona przygód tego niesamowitego duetu już we wrześniu w HBO Max!

Czas na powrót absurdalnych przygód!

Rick i Morty to uznana w branży produkcja. Serial był dwukrotnie nagradzany prestiżowymi statuetkami Emmy. W 2018 oraz 2020 roku otrzymał takowe wyróżnienie w kategorii „najlepszy program animowany”. W HBO Max nowy sezon serialu zadebiutuje 5 września. Tego dnia udostępniony zostanie także w Polsce. Jeśli jeszcze nie zapoznaliście się z przygodami tego pokręconego duetu, macie do nadrobienia aż pięć sezonów – warto się spieszyć!

„Trudno przecenić wpływ serialu Rick i Morty. Jest on czymś więcej niż tylko hitem – to produkcja, która stała się prawdziwym międzynarodowym fenomenem. Przygotowując się do premiery najnowszego sezonu, który mamy nadzieję także stanie się kultowy, zaprosimy fanów (w bardzo nietypowy sposób) do udziału w zabawie. Miejcie więc oczy otwarte.” – Michael Ouweleen – prezes Adult Swim i Cartoon Network na temat premiery 6. sezonu serialu

Czytaj też: Oto nowości Netflixa na sierpień!

Sam jestem wielkim fanem serialu Rick i Morty, więc z niecierpliwością czekam na wrześniową premierę. Będzie ona pewnym pstryczkiem w nos dla Netflixa, który jakiś czas temu oferował nam pięć sezonów serialu, jednak ze względu na przejęcie praw do niego przez HBO – szóstej serii już nie pokaże. A czy Wy jesteście fanami Ricka i Morty’ego?