Razer Hammerhead Pro Hyperspeed już są!

Najbardziej zaawansowane bezprzewodowe słuchawki douszne Razer korzystają z technologii Razer HyperSpeed i regulowanej funkcji hybrydowej aktywnej redukcji szumów, co przekłada się na niezrównaną jakość dźwięku i wszechstronność. Co warto wiedzieć na ich temat?

fot. Razer

Certyfikat THX® – złoty standard jakości dźwięku

Słuchawki Hammerhead Pro HyperSpeed zostały stworzone z myślą o tych, którzy oczekują najlepszej jakości dźwięku, a tę gwarantuje certyfikat THX® – prestiżowy globalny standard branżowy w obszarze parametrów audio.

Program certyfikacji THX dla słuchawek kładzie szczególny nacisk na spójność pasma przenoszenia, niski poziom zniekształceń i izolację szumów. Jest to wymagający proces obejmujący szereg szczegółowych testów prowadzonych z udziałem światowej klasy inżynierów audio. Fakt, że słuchawki Hammerhead Pro HyperSpeed spełniły wszystkie wymagania certyfikacyjne, oznacza, że dołączyły do grona najwyższej klasy sprzętu audio w swojej kategorii. Obecność logo THX oznacza gwarancję najwyższej jakości produktu, co docenią klienci, którzy oczekują czegoś więcej niż standard.

Wszechplatformowa wszechstronność

Słuchawki Hammerhead Pro HyperSpeed wytyczają granice bezprzewodowego dźwięku na nowo dzięki dołączonemu adapterowi Razer HyperSpeed Wireless Dongle. Dzięki tej technologii, urządzenia bez wbudowanej funkcji Bluetooth mogą bez problemu stać się częścią twojego interfejsu audio. Wystarczy podłączyć adapter HyperSpeed Wireless do PlayStation, Nintendo Switch, Steam Deck czy komputera PC i gotowe. Dzięki łączności 2,4 GHz możesz cieszyć się najwyższą jakością dźwięku w trybie bezprzewodowym.

Wszechstronność zastosowania słuchawek Hammerhead Pro HyperSpeed czyni je niezbędnym akcesorium, gdy w grę wchodzi wieloplatformowa kompatybilność.

Technologia łączności bezprzewodowej Razer™ HyperSpeed

Przełomowa technologia bezprzewodowa HyperSpeed od Razer zapewnia niesamowitą wydajność dźwięku, a dzięki adapterowi 2,4 GHz, słuchawki mogą pochwalić się wyjątkowo niskim opóźnieniem transmisji sygnału w trybie bezprzewodowym – nawet poniżej 40 ms.

W trybie gracza, Bluetooth gwarantuje równie imponujące osiągi, czego dowodzi opóźnienie na poziomie zaledwie ok. 60ms. Dzięki kompatybilności ze standardem Bluetooth 5.3, słuchawki Hammerhead Pro HyperSpeed można sparować w łatwy sposób z wieloma różnymi urządzeniami.

fot. Razer

W pełni regulowana hybrydowa aktywna redukcja szumów

Słuchawki Hammerhead Pro HyperSpeed zostały zaprojektowane z myślą o zwiększeniu wrażenia immersji dzięki możliwości precyzyjnej regulacji ustawień hybrydowej aktywnej redukcji szumów. Zaawansowane mikrofony ze sprzężeniem zwrotnym i do przodu monitorują otoczenie dźwiękowe, dzięki czemu użytkownik może odciąć się całkowicie od hałasu tła podczas rozgrywki w skupieniu lub skorzystać z suwaka w aplikacji, aby ustawić poziom słyszalnego dźwięku otoczenia wedle własnych preferencji.

Świet(l)ne efekty wizualne dzięki Razer Chroma™ RGB

Słuchawki Hammerhead Pro HyperSpeed korzystają z konfigurowalnego podświetlenia obejmującego blisko 16,8 milionów kolorów, niezliczoną liczbę wzorów i całą masę efektów świetlnych. Można je w pełni spersonalizować i zanurzyć się w świecie swojej ulubionej gry jeszcze głębiej.

Słuchawki Razer Hammerhead Pro HyperSpeed to żywy dowód na to, że Razer stawia na innowacje w każdym obszarze i zawsze stara się oferować graczom najbardziej zaawansowane rozwiązania audio. Dzięki niezrównanej wszechstronności i zastosowaniu rewolucyjnych funkcji, te słuchawki douszne definiują standardy prawdziwego bezprzewodowego dźwięku w obszarze gamingu na nowo.

Razer Hammerhead Pro Hyperspeed sprzedawane będą od dziś na razer.com, w sklepach RazerStore i autoryzowanych punktach sprzedaży. Sugerowana cena detaliczna to 229,99 euro.