Pierwszy trailer Władcy Pierścieni Amazona! Jest na co czekać?

Władca Pierścieni: Pierścienie Mocy to jeden z najbardziej wyczekiwanych seriali tego roku. Trudno się jednak temu dziwić. Dawno nie doczekaliśmy się żadnej ciekawej produkcji osadzonej w uniwersum wykreowanym przez Tolkiena. Poza tym Amazon zamierza wpompować w realizację serialu ogromne pieniądze. Poczas Super Bowl 2022 zaprezentowany został pierwszy, obszerniejszy trailer prezentujący nam ów serial.

Amazon zachwyci nas swoim Władcą Pierścieni?

Akcja serialu rozgrywa się w czasach Drugiej Ery Śródziemia – tysiące lat przed wydarzeniami z Hobbita i Władcy Pierścieni, które mają miejsce w kulminacyjnym momencie Trzeciej Ery. Pierścienie Mocy wprowadzają nas okres, w którym Lord Sauron planuje oszukać elfów, byte pomogły mu wykuć tytułowe Pierścienie Mocy. Owe magiczne przedmioty planuje rozprzestrzenić wśród władców ras Śródziemia, a następnie zdominować ich wolę wiążąc je wszystkie przez Jedyny Pierścień.

Zwiastun daje kilka spojrzeń na postacie, które znamy z książek i filmów – w szczególności Morfyddę Clark i Roberta Aramayo, którzy grają młodsze wersje długowiecznych elfów Galadrieli i Elronda. Poza tym w serialu pojawi się mnóstwo nie mniej ciekawych postaci, które nakręcały będą akcję widowiska i których wyrazistość ma przyciągnąć do uniwersum Władcy Pierścieni nowych fanów.

Czytaj też: OLX z ważnymi nowościami!

Premiera serialu w Prime Video już 2 września bieżącego roku. Mam nadzieję, że do tego czasu Amazon uchyli nam jeszcze rąbka tajemnicy i przedstawi kolejne zwiastuny, których zadaniem będzie nas zachęcić do zainteresowania się widowiskiem.

Grafika tytułowa: Amazon