Oto Amazfit GTR 4 Limited Edition!

Amazfit to znany producent smartwatchy. Koncern z Chin wprowadza właśnie do swojej oferty model Amazfit GTR 4 Limited Edition. To ciekawy, opłacalny w zakupie zegarek, który oferuje użytkownikom pewne udoskonalenie względem podstawowego wariantu. Co warto wiedzieć na jego temat?

Limitowana wersja lubianego zegarka!

Amazfit GTR 4 Limited Edition to nowa wersja bardzo popularnego zegarka od Chińczyków. W porównaniu do regularnego wariantu oferuje nam jednak pewne udogodnienia. Mowa o specjalnym kolorze Infinite Black, sensorze odpowiedzialnym za pomiar temperatury ciała oraz o wsparciu dla ładowania bezprzewodowego. Prezentowany zegarek został wyposażony w 1,43-calowy wyświetlacz AMOLED o rozdzielczości 466×466 pikseli.

Zegarek oczywiście oferuje wszelkie rozwiązania znane nam z produktów Amazfit. Mowa o rejestrowaniu treningów, monitorowaniu parametrów zdrowotnych oraz przekazywaniu powiadomień ze smartfona. Urządzenie w pierwszej kolejności będzie dostępne w Stanach Zjednoczonych. Producent jednak przewiduje także sprzedaż nowego zegarka na innych rynkach. Cena za Oceanem wyniesie 249 dolarów.

Czytaj też: OnePlus Pad zmierza do Polski! Oto cena!

Dajcie koniecznie znać, czy jesteście fanami smartwatchy. A może zdecydowanie preferujecie korzystanie z tradycyjnych czasomierzy? Poinformujemy Was, jeśli pojawią się jakieś informacje na temat dostępności Amazfit GTR 4 Limited Edition w Polsce.

Grafika tytułowa: Amazfit