Okręty podwodne wkraczają do World of Warships

World of Warships to jeden z klejnotów w koronie Wargaming – twórców m.in. hitowego World of Tanks. Produkcja pozwala nam na toczenie bitew morskich z wykorzystaniem różnych klas okrętów – pancerników, krążowników, niszczycieli i lotniskowców. Do tego zestawu dołączają właśnie na stałe… okręty podwodne!

Okręty podwodne w grze już na stałe!

Do tej pory dostęp do kilku okrętów podwodnych w ramach gry World of Warships warunkowany był wypełnieniem misji bojowych. W takiej sytuacji okręty trafiały na nasze konto na określony czas, dzięki czemu mogliśmy je testować. Aktualizacja 0.11.9 wprowadza je na stałe do drzewek technologicznych. Będziemy więc mogli je wybadać i na stałe przypisać do konta gracza – następnie wykorzystując w bitwach.

Twórcy World of Warships w najbliższym czasie postawią sobie kolejny, bardzo ambitny cel. Mowa o wprowadzeniu do gry rozgrywek interkontynentalnych – między poszczególnymi serwerami gry. Takie rozwiązanie ma być krokiem w kierunku podniesienia poziomu rozgrywki. Może jednak przyczynić się także do rozwoju indywidualnego graczy oraz zawierania w ramach World of Warships nowych, międzynarodowych znajomości.

Czytaj też: Poznań Game Arena startuje już jutro!

Dajcie koniecznie znać, czy jesteście fanami World of Warships i czy zamierzacie sprawdzić okręty podwodne, gdy tylko trafią do drzewek technologicznych poszczególnych nacji. A może mieliście okazję sprawdzić je w trakcie testów?

Grafika tytułowa: Wargaming