Nowy sternik Twittera do końca roku?

Twitter od dłuższego czasu przechodzi kryzys związany z przejęciem sterów w serwisie przez Elona Muska. Mowa o kryzysie wizerunkowym, ale i ekonomicznym przez niekontrolowany odpływ reklamodawców zbulwersowanych działaniami miliardera. Jak się jednak okazuje, wkrótce może zostać wyłoniony nowy dyrektor generalny serwisu.

fot. Joshua Hoehne / Unsplash

Twitter potrzebuje zmian

Elon Musk udowodnił na przestrzeni ostatnich lat, że potrafi wprowadzać w życie naprawdę rewolucyjne pomysły. To, jak miota się jednak próbując skutecznie zarządzać Twitterem pokazuje nam, że wizjoner nie ma pojęcia o prowadzeniu dużego serwisu społecznościowego o potężnym, globalnym zasięgu.

Twitterowi potrzebne są bardzo pozytywne zmiany. Najlepiej byłoby dla serwisu, gdyby stanowisko CEO przejęła osoba mająca jakieś doświadczenie w zarządzaniu serwisami społecznościowymi i na tyle charyzmatyczna, by poprawić atmosferę wokół Twittera popsutą, przez chaotyczną politykę Muska. Nowego CEO mamy poznać do końca roku.

Czytaj też: HUAWEI WATCH Buds oficjalnie w Polsce!

Dajcie koniecznie znać, czy nadal korzystacie z Twittera. A może zdecydowaliście się na migrację do jednej z konkurencyjnych platform? Omawianemu serwisowi potrzebny jest konstruktywny powiew świeżości ze strony osoby, która faktycznie będzie miała pojęcie o mediach społecznościowych i zapewni serwisowi stabilny, harmonijny rozwój.

Grafika tytułowa: Brett Jordan / Unsplash