Nowy Hyundai Tucson z polską premierą!

Na początku czerwca, w malowniczych okolicach Częstochowy, odbyły się jazdy prasowe nowego Hyundaia TUCSON-a. Na terenie lotniska Rudniki zaprezentowano najnowsze wcielenie czwartej generacji modelu, który cieszy się ogromną popularnością zarówno w Polsce, jak i w całej Europie. TUCSON, będący bestsellerem marki, przeszedł szereg zmian i udoskonaleń, które przyciągnęły uwagę dziennikarzy motoryzacyjnych oraz entuzjastów nowych technologii motoryzacyjnych.

fot. Hyundai

Prasowa prezentacja Tucsona po liftingu

Zewnętrzny wygląd nowego TUCSON-a to przemyślana ewolucja. Charakterystyczny przód z motywem skrzydeł został subtelnie zmodernizowany – teraz każdy reflektor składa się z czterech segmentów LED, które są większe i bardziej zaawansowane technologicznie. Nowy grill, zderzaki oraz przetłoczenia boczne dodają mu nowoczesności, a nowe odcienie lakierów i wzory felg podkreślają jego styl. Zmiany z tyłu, w tym większa powierzchnia oczyszczania tylnej wycieraczki, są drobnymi, lecz znaczącymi udoskonaleniami.

Wnętrze TUCSON-a przeszło całkowitą metamorfozę. Kierownica z nowym wzorem, zintegrowane ekrany zegarów i środkowy, a także dźwignia do sterowania automatyczną skrzynią biegów przy kierownicy to tylko niektóre z nowości. Poprawiono również jakość materiałów wykończeniowych, a wnętrze stało się bardziej funkcjonalne i estetyczne. Nowe rozwiązania technologiczne, takie jak nowoczesne gniazda USB przy ładowarce indukcyjnej, sprawiają, że kabina TUCSON-a jest jeszcze bardziej przyjazna użytkownikowi. To właśnie w środku zmiany są najbardziej zauważalne, a całość stylistycznie nawiązuje do innych modeli marki, takich jak KONA i IONIQ 5.

Czytaj też: Nowy Hyundai SANTA FE wyceniony w Polsce

Grafika tytułowa: Hyundai