Nowe smartfony Infinix wkrótce w sprzedaży

W tym tygodniu do sprzedaży trafią trzy najnowsze modele smartfonów marki Infinix: HOT 40 Pro, HOT 40i oraz SMART 8. Producent stawia na swoistą rewolucję w dziedzinie aparatów oraz wydajności, zachowując przy tym atrakcyjne ceny. Co warto wiedzieć o samych urządzeniach?

Dobry wybór dla mniej wymagających

Najnowsze modele, HOT 40 Pro oraz HOT 40i, oferują wewnętrzną pamięć 256 GB oraz 8 GB RAM, z możliwością rozszerzenia do 16 GB. Wsparcie dla płatności NFC oraz aparat do selfie 32 Mpx z przednią lampą błyskową sprawiają. Dodatkowo, funkcja Magic Ring umożliwia szybki dostęp do kluczowych informacji, jak stan baterii czy połączenia telefoniczne. Co sprawia, że te modele są wyjątkowe? Zielona wersja obudowy obu modeli kryje w sobie niespodziankę – fluorescencyjna warstwa sprawia, że smartfon świeci w ciemności jak spadające gwiazdy, co z pewnością przyciągnie uwagę.

Najwyższy z serii, HOT 40 Pro, wyróżnia się aparatem głównym aż 108 Mpx oraz baterią 5000 mAh z szybkim ładowaniem 33 W. Wyposażony w procesor MediaTek Helio G99, jest idealnym wyborem dla miłośników gier mobilnych. Innowacyjne rozwiązania nie kończą się tutaj. Antena metamateriałowa w HOT 40 Pro zapewnia większą szybkość i niezawodność sygnału, co przełoży się na lepsze doświadczenia w grach online.

Infinix SMART 8, z ekranem 6,6’’ o częstotliwości odświeżania 90 Hz, również oferuje funkcję Magic Ring i pojemną baterię 5000 mAh. To idealny smartfon dla osób ceniących sobie szybkość i wydajność. Wszystkie modele będą dostępne w różnych kolorach, co pozwoli każdemu znaleźć coś dla siebie. Dodatkowo, zestawy sprzedażowe obejmują ładowarkę, etui oraz słuchawki przewodowe, zapewniając kompleksowe doświadczenie użytkowania.

Czytaj też: Infinix chwali się wyróżnieniami z CES 2024

Grafika tytułowa: Infinix