Nowe MacBooki Air jeszcze w tym roku!

Apple nieustannie wprowadza do swojej oferty nowe, ciekawe rozwiązania, które mają na celu uczynić naszą codzienną pracę jeszcze bardziej produktywną. Koncern z Cupertino planuje kilka ważnych premier także na ten rok. Czekamy m.in. na nowe, większe MacBooki Air. Co już dziś wiemy na ich temat?

fot. Isaac Martin / Unsplash

Nowe MacBooki Air dla wymagających więcej?

Apple w ostatnim czasie zabrał się za porządki w swojej ofercie. Amerykański koncern chce, by była ona bardziej przejrzysta i zrozumiała dla klienta, jednocześnie spełniając wymagania osób o różnych potrzebach i wymaganiach. Jeśli rozglądacie się za mobilnym laptopem, który nie będzie Was irytował ograniczoną przestrzenią roboczą – koncern z Cupertino najpewniej już wkrótce wyda nowego MacBooka Air o przekątnej 15 cali.

Wskazują na to przecieki związane z jednym z dostawców ekranów dla laptopów Apple. Miał on rozpocząć produkcję nowych, 15,5-calowych paneli zaprojektowanych z myślą o kolejnym wariancie MacBooka Air. Na razie amerykański gigant nie zapowiada premiery samego urządzenia, ale źródła zbliżone do Apple wskazują na to, że na rynek może ono trafić jeszcze w tym roku.

Czytaj też: Nowy mikser audio wkrótce w Windows 11?

Dajcie konieczne znać, czy w najbliższym czasie planujecie zakup nowego laptopa i czy bierzecie pod uwagę 15-calowego MacBooka Air. Z pewnością nie będzie to sprzęt tani – jego cena może zbliżyć się do 10 000 złotych.

Grafika tytułowa: Iewek Gnos / Unsplash