Nowa hulajnoga Predator Extreme oficjalnie! Acer ma też nowości dla graczy!

W trakcie prestiżowego turnieju IEM Katowice 2024 firma Acer przykuwa uwagę fanów elektronicznej rozrywki, prezentując swoje najnowsze innowacje w dziedzinie mobilnych urządzeń gamingowych. Gwiazdą pokazu jest elektryczna hulajnoga Predator Extreme, zaprojektowana z myślą o poszukiwaczach mocnych wrażeń i mobilności.

Sporo nowości od Acer

Predator Extreme to niezwykle kompaktowa hulajnoga, która przenosi w sobie moc i osiągi motocykla terenowego. Zaprojektowana z myślą o wyzwaniach terenowych, pochylona lekko do przodu, zapewniając większą zwrotność i stabilność na stromych terenach. Dzięki niskiemu środkowi ciężkości umożliwia jazdę po trudnym terenie, a solidna konstrukcja pozwala na wykonywanie akrobacji. Zmienny tryb prędkości dostosowuje się do różnych warunków, umożliwiając użytkownikowi płynne przełączanie się między trybami o prędkości do 25 km/h, w zależności od lokalnych przepisów.

Hulajnoga jest wyposażona w wymienny akumulator litowo-jonowy, który nie tylko zapewnia znaczną oszczędność energii w porównaniu z tradycyjnymi pojazdami, ale także umożliwia kierowcom pokonanie dystansu do 35 km na jednym ładowaniu. To rozwiązanie przyszłościowe, które nie tylko zapewnia rozrywkę, ale także dba o środowisko.

fot. Acer

Podczas wydarzenia Acer zaprezentowała również monitor Predator SpatialLabs View 27, który wprowadza graczy w zupełnie nowy wymiar rozgrywki. Dzięki technologii SpatialLabs TrueGame, monitor ten oferuje wyjątkowe wrażenia w grach 3D, wykorzystując autorską technikę cieniowania i sterowników do tworzenia indywidualnych profili 3D z istniejących informacji o głębi z gier. Monitor 27-calowy, przełączalny panel 4K z błyskawiczną częstotliwością odświeżania 160 Hz, jasnością 400 nitów i dokładnością kolorów Delta E< 2, zapewniając graczom niezapomniane wrażenia w wirtualnym świecie.

W ramach swojej linii gamingowych produktów, Acer zaprezentował także szereg nowości, w tym ogromny monitor Predator Z57 o rozdzielczości DUHD oraz laptopy z serii Helios 16 i Helios 18, napędzane potężnymi procesorami Intel® Core™ i9-14900HX oraz kartami graficznymi NVIDIA® GeForce RTX™, zapewniające wydajność i grafikę na najwyższym poziomie.

fot. Acer

Z myślą o oszczędnych fanach Acer wprowadził również modele Predator Helios Neo 16 i Neo 18, które oferują doskonałe parametry w bardziej dostępnej cenie, zachowując przy tym wysoką jakość rozgrywki.

Ceny i dostępność:

  • Predator Extreme będzie dostępny w regionie EMEA w 2. kwartale 2024 r. w cenie od 5699 PLN.
  • Monitor Predator SpatialLabs View 27 będzie dostępny w regionie EMEA w 1. kwartale 2024 r. w cenie od 8799 PLN.
  • Predator Z57 będzie dostępny w regionie EMEA w 2. kwartale 2024 r. w cenie od 10 599 PLN.
  • Predator X39 będzie dostępny w regionie EMEA w 2. kwartale 2024 r. w cenie od 6499 PLN.
  • Predator X34 X będzie dostępny w regionie EMEA w 2. kwartale 2024 r. w cenie od 5699 PLN.
  • Predator X34 V3 będzie dostępny w regionie EMEA w 2. kwartale 2024 r. w cenie od 3699 PLN.
  • Predator Helios 18 będzie dostępny w regionie EMEA w lutym, w cenie od 17 999 PLN.
  • Predator Helios 16 będzie dostępny w regionie EMEA w lutym, w cenie od 12 299 PLN.
  • Predator Helios Neo 18 będzie dostępny w regionie EMEA w lutym, w cenie od 9599 PLN.
  • Predator Helios Neo 16 będzie dostępny w regionie EMEA w lutym, w cenie od 7399 PLN.

Dokładne specyfikacje, ceny i dostępność mogą się różnić w zależności od regionu. 

Czytaj też: Nowe laptopy Acer Swift zaprezentowane!

Grafika tytułowa: Acer