Nowa gra z serii Total War zapowiedziana!

Seria Total War od lat zdobywa serca graczy dzięki rozbudowanej warstwie strategicznej oraz epickim bitwom na wirtualnych polach walki. Zapowiedzi doczekała się kolejna gra z tej franczyzy. W Total War: Pharaoh przeniesiemy się do starożytnego Egiptu. Co już teraz wiemy na temat tej produkcji?

Co nowego w serii Total War?

Seria Total War przenosiła nas do tej pory w różne epoki historyczne i do różnych uniwersów. Mieliśmy okazję do prowadzenia zmagań w okresie starożytności, średniowiecza czy też w uniwersum Warhammera. Tym razem przeniesiemy się do starożytnego Egiptu. Po raz kolejny zarządzać będziemy ekonomią naszego imperium oraz toczyć epickie bitwy z udziałem dziesiątek tysięcy żołnierzy.

W kampanii fabularnej w ręce graczy oddanych zostanie ośmiu liderów frakcji reprezentujących trzy kręgi kulturowe okresu rozkwitu starożytnego Egiptu. Twórcy obiecują ogromną mapę do eksplorowania, szeroką możliwość personalizacji zabawy oraz zaawansowane efekty pogodowe w czasie prowadzenia walk na mapie taktycznej – burze piaskowe, pożary i powodzie.

Czytaj też: Ważne ograniczenie dla iPhone wkrótce zniesione?

Nową odsłonę serii Total War można już zamawiać w przedsprzedaży. Dostępna jest w tej chwili na platformach Steam, Epic Games oraz oficjalnym sklepie internetowym serii. Skusicie się na zakup? Dajcie znać!

Grafika tytułowa: Sega