Nowa aplikacja od Apple w drodze!

Wielkimi krokami zbliżamy się do czerwcowej konferencji deweloperskiej Apple – WWDC 2023. W jej trakcie koncern z Cupertino pokaże nam swoje nowości software’owe i hardware’owe na 2023 rok. Jak się okazuje, wraz z iOS 17 może zadebiutować ciekawa aplikacja, która pomoże nam pogłębić relacje z najbliższymi!

fot. David Grandmougin / Unsplash

Społecznościowy notatnik dla najbliższych?

Nowa aplikacja będzie czymś na kształt społecznościowego notatnika, czy też cyfrowego pamiętnika. Będziemy mogli w niej publikować informacje o ważnych dla nas osiągnieciach, wydarzeniach itp. Oczywiście posłuży nam do kontaktowania się wyłącznie z innymi osobami korzystającymi ze sprzętu od Apple. W tej chwili nie ma żadnych przesłanek ku temu, by rozwiązanie miało zadebiutować w wersji dla Androida lub Windows.

Nowe rozwiązanie od Apple może być doskonałym wyborem dla tych wszystkich osób, które chcą pozostawać w kontakcie z ważnymi dla nich osobami, jednak nie chcą korzystać z potężnych serwisów społecznościowych takich, jak Facebook czy Instagram. Jakie będą dokładnie możliwości oferowane nam przez nową aplikację? Tego jeszcze wiemy, ale dowiemy się za kilka dni.

Czytaj też: Oto nowości w Prime Gaming na czerwiec!

Dajcie koniecznie znać, czy będzie cię korzystać z nowej aplikacji od Apple. Zapowiada się ona naprawdę ciekawie. Mam nadzieję, że będzie drzemał w niej spory potencjał, jeśli chodzi o dzielenie się z bliskimi ważnymi dla nas informacjami.

Grafika tytułowa: Malte Helmhold / Unsplash