Microsoft Teams Premium już z ChatGPT!

Microsoft już jakiś czas temu mocniej zainteresował się niesamowitym rozwiązaniem z zakresu AI, jakim jest ChatGPT. Koncern z Redmond zapowiedział, że zamierza zintegrować owo rozwiązanie z niektórymi swoimi usługami – jak Bing czy Teams. W tym drugim przypadku możemy już korzystać z rozwiązania od OpenAI!

Co warto wiedzieć?

Microsoft zainwestował niemałe pieniądze w projekt OpenAI. Najwyraźniej amerykanie dostrzegają w nowoczesnym rozwiązaniu spory potencjał. Chatbot ChatGPT trafił do Microsoft Teams Premium w konkretnych celach. Jego zadaniem jest m.in. sporządzanie notatek, zlecanie zadań uczestnikom spotkań oraz pomoc w tworzeniu planów wideokonferencji. Brzmi nieźle, prawda? Jeszcze lepiej natomiast brzmi to, ile kosztuje możliwość korzystania z tego rozwiązania.

W okresie promocyjnym – do czerwca bieżącego roku – za możliwość korzystania ze wsparcia ChatGPT w ramach Teams trzeba zapłacić 7 USD miesięcznie. Po zakończeniu promocji natomiast – opłata wyniesie 10 USD miesięcznie. Trzeba przyznać, że nie jest to wygórowana suma biorąc pod uwagę fakt, jakie możliwości przynosi nam na co dzień rozwiązanie od OpenAI, prawda?

Czytaj też: Nowość w Chrome dla wstydliwych!

Niewątpliwie pieniądze wpompowane w ChatGPT przez Microsoft pomogą w intensywnym rozwijaniu tego nowoczesnego rozwiązania. Być może wymierne efekty prac poznamy już w najbliższych miesiącach!

Grafika tytułowa: Dimitri Karastelev / Unsplash