Mario powraca! Co wiemy o filmie?

Mario to kultowa postać z gier komputerowych Nintendo, która ma na karku już ładnych kilkadziesiąt lat. Niedługo znów nam o sobie przypomni dzięki nowemu filmowi traktującemu o przygodach najsłynniejszego hydraulika na świecie. Co wiemy o nim już teraz?

Szykuje się hit z plejadą gwiazd?

Najnowszy film z Mario w roli głównej będzie nosił tytuł Super Mario Bros: The Movie. W tytułową rolę wcieli się doskonale znany fanom dobrego kina Chris Pratt, który będzie podkładał głos pod animowaną postać. Niestety dobór aktora do odgrywania roli Mario został już skrytykowany w sieci. Fani uznali, że jego głos nijak nie będzie pasował do znanej i lubianej postaci.

Za reżyserię w przypadku Super Mario Bros: The Movie odpowiadać będą Aaron Horvath oraz Michael Jeleniec. Warto wiedzieć także, że przy obsadzaniu poszczególnych ról wzięto pod uwagę Anye Taylor-Joy, Jacka Blacka, Setha Rogena, Charliego Daya oraz Keegena-Michaela Keya. Brzmi świetnie, prawda? Oby przełożyło się to na niesamowity klimat produkcji.

Czytaj też: Acer prezentuje ultralekkiego laptopa!

Premiera nowego filmu z Mario w roli głównej planowana jest na 7 kwietnia 2023 roku. Na razie nie wiadomo, czy w tym samym terminie zadebiutuje w Polsce. Ja – jako wieloletni fan gier od Nintendo na pewno wybiorę się na seans. A Wy?