Kolejne wydarzenie Samsung Unpacked w lutym?

Były już dziś informacje związane z Xiaomi 13. Czas więc na te, które dotyczą smartfonów Samsunga – a dokładniej serii Galaxy S23. Koncern z Korei również przygotowuje się do premiery swoich flagowców na 2023 rok. Pojawiło się wiele domysłów na temat wydarzenia, na którym je poznamy. Dziś jednak pojawiły się informacje rzucające nieco światła na tą kwestię.

Poznamy serię Galaxy S23

Całkiem niedawno mówiło się o tym, że Samsung może zorganizować wydarzenie związane z serią Galaxy S23 jeszcze w grudniu, bądź już na początku stycznia. Te plotki jednak mogą okazać się nietrafne. Źródła zbliżone do koreańskiego koncernu podają obecnie, że kolejne wydarzenie z serii Samsung Unpacked ma odbyć się w nieco bardziej „tradycyjnym” terminie, czyli na początku lutego.

Podczas wydarzenia poznamy całą serię Galaxy S23 – model podstawowy, Galaxy S23+ oraz Galaxy S23 Ultra. Urządzenia będą pracowały pod kontrolą zaktualizowanej nakładki systemowej – One UI 5.1. Złe wieści są takie, że topowe Samsungi mogą być jeszcze droższe, niż rok temu. Wpływ ma na to niestety sytuacja inflacyjna panująca na świecie.

Czytaj też: Xiaomi 13 już na dniach!

Oczywiście będziemy dla Was relacjonować premierę nowych, topowych Samsungów oraz testować je – gdy tylko pojawi się taka możliwość. Miejmy nadzieję, że urządzenia bardzo pozytywnie nas zaskoczą.