Jest oficjalna zapowiedź kolejnego sezonu Wiedźmina!

Wreszcie! Doczekaliśmy się zapowiedzi kolejnego sezonu serialu Wiedźmin. Wokół produkcji było ostatnio bardzo gorąco – za sprawą odtwórcy głównej roli od sezonu czwartego. W Geralta będzie wcielał się Liam Hemsworth. Co wiemy na temat sezonu trzeciego? Sprawdźmy!

Kiedy znów przeżyjemy przygody Geralta?

Netflix opublikował dziś zapowiedź, plakat i pierwsze zdjęcia z trzeciego sezonu Wiedźmina, którego premiera odbędzie się tego lata. Część 1., obejmująca odcinki 1-5, pojawi się w serwisie 29 czerwca, a część 2., czyli odcinki 6-8, 27 lipca. To jednocześnie ostatnie odcinki, w których w rolę Geralta wcieli się Henry Cavill. Co wiemy na temat fabuły?

„Podczas gdy władcy, czarodzieje i potwory Kontynentu usiłują schwytać Ciri, Geralt wywozi ją z Cintry, by chronić swoją na nowo zjednoczoną rodzinę przed tymi, którzy jej zagrażają. Yennefer, której powierzono szkolenie Ciri, prowadzi ich do chronionej twierdzy w Aretuzie, gdzie ma nadzieję dowiedzieć się czegoś więcej o niezwykłych mocach drzemiących w dziewczynie. Okazuje się jednak, że trafiają w sam środek konfliktu pełnego skorumpowanej polityki, czarnej magii i nikczemności. Muszą walczyć i postawić wszystko na jedną kartę – lub ryzykować, że stracą siebie na zawsze.”

Czytaj też: Oto wymagania sprzętowe Diablo IV!

Dajcie znać, czy czekacie na kolejny sezon Wiedźmina. Muszę przyznać, że zamieszanie wokół serialu i zmiany odtwórcy głównej roli wzbudziło we mnie mieszane uczucia. Mam jednak zamiar kontynuować oglądanie produkcji – być może nie będzie tak źle, jak sądzimy.

Grafika tytułowa: Netflix