Jabra PanaCast 50 Video Bar System zgodny z nowym ekosystemem Microsoft!

Jak ogłoszono na blogu firmy Microsoft, PanaCast 50 Video Bar System firmy Jabra jest pierwszym na rynku urządzeniem współpracującym z nowym ekosystemem na platformie Microsoft. Microsoft nawiązał współpracę z firmą Jabra w celu optymalizacji platformy, aby wykorzystać Microsoft Teams Rooms dla systemu Android w pierwszym rozwiązaniu branżowym.

fot. Jabra

Microsoft i Jabra ramię w ramię dla produktywności!

Nowa Platforma Microsoft łączy to, co najlepsze w Microsoft i Android, jest dostosowana do przestrzeni wspólnych i zoptymalizowana pod kątem urządzeń Teams. Oparta na Android Open Source Project (AOSP), platforma zapewnia bezpieczeństwo, niezawodność, łatwość zarządzania i wdrożenia, z których znana jest firma Microsoft, oraz szeroką gamę sprzętu i oprogramowania, które są dostępne na systemie Android. Została zaprojektowana z myślą o innowacjach – z możliwością rozbudowy i konfigurowania, których potrzebują producenci, aby dostarczać innowacyjne produkty z rozszerzeniami zarówno sprzętowymi, jak i programowymi.

Aurangzeb Khan, SVP for Intelligent Vision Systems w Jabra powiedział: „Jabra i Microsoft wspólnie prezentują rozwiązanie wideo, które łączy doświadczenie firmy Microsoft w zakresie platform, bezpieczeństwa, zarządzania i skalowalności z wiodącą technologią wideo firmy Jabra, dla zapewnienia korzyści naszym klientom”.

Bezpieczeństwo jest zapewnione przez Microsoft – z bezpiecznym środowiskiem programistycznym klasy rządowej, zaawansowaną analizą kodu, wykrywaniem zagrożeń oraz aktualizacjami oprogramowania, na których klienci mogą polegać w przestrzeniach konferencyjnych.

Czytaj też: Jabra Speak2 75 – high-endowy zestaw do rozmów!

Grafika tytułowa: Jabra