Huawei Watch 3 Pro „Najlepszym Smartwatchem 2021-2022” według EISA

W tegorocznej edycji, jury konkursu doceniło walory estetyczne Huawei Watch 3 Pro, w tym premium design, tytanową kopertę, a także duży ekran pokryty szkłem szafirowym oraz zaawansowane funkcje zegarka, pomagające kontrolować zdrowie czy stres, jak również ponad 100 trybów sportowych.

Watch 3 Pro to najnowszy flagowy smartwatch marki, działający w oparciu o system operacyjny HarmonyOS. Urządzenie, oprócz długiego czasu pracy na jednym ładowaniu i funkcji monitorowania zdrowia i aktywności fizycznej, wyposażone jest w nowe funkcje, w tym mierzenia temperatury ciała, wykrywania upadku czy czujnik mycia rąk.

System HarmonyOS w najnowszej serii smartwatchy przynosi również nowy wygląd interfejsu wyświetlacza – menu aplikacji oparte jest na motywie szachownicy, dzięki czemu odczytywanie informacji jest proste i wygodne. Huawei Watch 3 Pro umożliwia korzystanie z tarcz w formie interaktywnej, dzięki możliwości tworzenia spersonalizowanych animacji oraz wgrywania zdjęć czy filmów (wideo w zwolnionym tempie lub filmów poklatkowych).

Jeszcze łatwiejsza komunikacja

Smartwatche z serii Watch 3 Pro obsługują usługę eSIM, dzięki czemu użytkownik może korzystać z tego samego numeru telefonu w smartfonie i w smartwatchu. Smartwatche obsługują również tryb SOS, dzięki któremu w nagłych przypadkach można połączyć się telefonicznie z lokalnymi służbami ratunkowymi. Urządzenia wyposażone są w funkcje, umożliwiające śledzenie informacji o taksówkach czy statusu lotu podczas podróży, bez konieczności wyjmowania smartfona.  W serii Watch 3 Pro znajduje się również sklep z aplikacjami AppGallery, który umożliwia instalowanie dodatkowych aplikacji na urządzenie.

Zdrowie i kondycja pod kontrolą

Smartwatche z serii Watch 3 Pro obsługują aż 100 trybów sportowych, w tym 19 profesjonalnych dyscyplin, 12 rodzajów aktywności na świeżym powietrzu oraz 7 treningów halowych. Urządzenia rejestrują kluczowe dane takie jak czas trwania treningu, spalone kalorie, tętno, postęp ćwiczeń czy czas regeneracji. Huawei Watch 3 Pro wyposażony jest w precyzyjny czujnik, który wykrywa temperaturę skóry na nadgarstku oraz temperaturę otoczenia, dzięki czemu monitoruje zmiany temperatur i wyświetla przypomnienia, jeśli istnieje ryzyko wystąpienia gorączki. Ponadto smartwatch wykrywa czynność mycia rąk i pomaga zadbać o odpowiedni czas wykonywania tej czynności, czyli co najmniej 20 sekund. Urządzenie obsługuje także ulepszoną technologię TruSeen™ 4.5 z całodobowym monitorowaniem pulsu oraz natlenienia krwi SpO2, a także możliwość mierzenia poziomu stresu i jakości snu.