Huawei prezentuje nowy tablet dla biznesu!

Tablety to praktyczne urządzenia mobilne, które w większości przypadków służą nam do przeglądania Internetu lub konsumpcji multimediów. Istnieje jednak także grupa użytkowników, którym tablet zastępuje na co dzień komputer. Właśnie z myślą o nich powstał Huawei MatePad C7. Co warto wiedzieć na temat tej praktycznej nowości?

Solidny w codziennych zadaniach!

Huawei MatePad C7 jest kompatybilny z klawiaturą Smart Magnetic Keyboard oraz rysikiem M-Pencil – dzięki czemu może być idealnym wyborem dla profesjonalistów. Producent postawił w przypadku tego urządzenia na 10,95-calowy ekran LCD o rozdzielczości 2,5K. Oferuje on użytkownikowi częstotliwość odświeżania na poziomie 120 Hz oraz gamę kolorów DCI-P3.

Sercem nowości jest procesor Qualcomm Snapdragon 865 wspierany przez 6 GB RAM oraz 128 GB wbudowanej pamięci wewnętrznej. To solidny zestaw, który doskonale sprawdzi się w trakcie codziennej pracy. Na froncie mamy kamerkę do rozmów wideo o rozdzielczości 8 MP. Na pleckach postawiono natomiast na obiektyw 13 MP. Akumulator zastosowany w tablecie ma pojemność 7250 mAh.

Warto wspomnieć również o tym, że na pokładzie nowego tabletu doczekaliśmy się wsparcia dla obsługi dźwięku Histen 7.0 oraz czterech głośników.

Czytaj też: Huawei FreeBuds SE – dobre i tanie słuchawki TWS!

Nie znamy jeszcze europejskiej ceny nowego tabletu. Nie wiemy też, kiedy trafi na Stary Kontynent. Jeśli jednak pojawią się takie wieści – natychmiast będziemy Was w tej kwestii informować!