Hoover H-POWER 700 – wygodne sprzątanie w Twoim domu

Odkurzanie w sezonie jesienno-zimowym stanowi nie lada wyzwanie zwłaszcza dla posiadaczy psów lub kotów. Jak sprawić, by czyszczenie przestrzeni było łatwiejsze, a przy tym niezwykle skuteczne? Bezworkowy odkurzacz Hoover H-POWER 700 zapewni Ci najwyższy komfort sprzątania bez względu na rodzaj powierzchni, a do tego jest niezwykle higieniczny i wygodny w obsłudze.

fot. Hoover

Sprzątanie nie musi być przykrym obowiązkiem

Odkurzacz Hoover H-Power 700 HP720PET 011 został stworzony tak, aby zapewnić jak najlepsze rezultaty sprzątania na wszystkich rodzajach powierzchni dzięki wymiennym szczotkom. Co więcej, odkurzacz został wyposażony w miękkie gumowe kółka, które zapewniają również dodatkową ochronę naszych podłóg przed zarysowaniami. Wszystkich właścicieli kotów i psów ucieszy również to, że urządzenie posiada mini turboszczotkę do usuwania sierści zwierząt.

Hoover H-POWER 700 jest odkurzaczem bezworkowym, co oznacza, że nie trzeba pamiętać o kupowaniu i wymianie worków w urządzeniu. Dzięki specjalnej technologii cyklonowej nie ma konieczności również częstej konserwacji filtra. Ponadto, technologia Self Dust Clean automatycznie opróżnia pojemnik na kurz i dzięki temu rozwiązaniu nie musimy brudzić sobie rąk. Wystarczy jedynie nacisnąć przycisk, by innowacyjny pierścień czyszczący samoczynnie usunął nieczystości, kurz i owinięte włosy.

Czytaj też: Telewizja od Xiaomi oficjalnie!

Dla tych, którzy jeszcze nie są zdecydowani czy jest to odkurzacz odpowiedni dla nich mamy dobrą wiadomość. Producent daje możliwość przetestowania urządzenia przez 60 dni. Jeśli produkt nie spełni waszych oczekiwań – można go zwrócić. Prezentowany odkurzacz kosztuje 629 złotych.

Grafika tytułowa: Hoover