Hoover 5w1 H-Free 500 Hydro Plus – odkurzy i umyje!

Na rynku pojawia się coraz więcej urządzeń odkurzających. Producenci prześcigają się w nowych funkcjach i rozwiązaniach, które sprawią, że sprzątanie będzie łatwiejsze, wygodniejsze i będzie zajmować mniej czasu. Z odkurzaczem Hoover 5w1 H-Free 500 Hydro Plus HF522YSE 011 możesz myć i odkurzać podłogi jednocześnie. Idealne połączenie funkcjonalności, wygodnego użytkowania, a także łatwego przechowywania. Co jeszcze potrafi to niewielkie urządzenie?

Oszczędność czasu i wygoda użytkowania

Hoover H-Free 500 Hydro Plus to urządzenie, które sprawi, że odkurzanie twojego mieszkania będzie wygodniejsze, skuteczniejsze i zajmie zdecydowanie mniej czasu. Bez względu na to, jaki rodzaj powierzchni będziesz czyścić H-Free 500 będzie dla Ciebie nieocenionym wsparciem. Urządzenie wyposażone zostało w 2 wałki umożliwiające pielęgnację każdego typu nawierzchni. Pierwszy został zaprojektowany z myślą o twardych podłogach i dywanach, drugi sprawdzi się idealnie przy czyszczeniu delikatnych powierzchni, takich jak parkiety i podłogi drewniane. Oprócz odkurzania możesz jednocześnie czyścić powierzchnie na mokro. Dzięki szczotce H-Lab 2w1 Hydro czyszczenie i mycie podłogi mogą przebiegać w tym samym momencie, co wiąże się również z dużą oszczędnością czasu.

Gąbka odkurzacza została stworzona ze specjalnego tworzywa, które zapewnia odpowiednie dozowanie wody bez obaw o zacieki czy smugi. Co więcej, możesz z łatwością manewrować nim wokół przedmiotów. Jednym ruchem nadgarstka dostosujesz położenie odkurzacza wybierając nachylenie od 90 do 180 stopni. Poza tym, w każdej chwili, możesz zaparkować urządzenie w pozycji pionowej bez ryzyka wywrócenia. Konstrukcja odkurzacza pozwala na pełną stabilizację, a dodatkowo nie musisz martwić się również o przewody. Urządzenie zostało wyposażone w dwie wyjmowane baterie, które po naładowaniu starczają w sumie na nawet 90 minut sprzątania. Możesz cieszyć się zatem bezprzewodową swobodą i lekkością odkurzacza.

Czystość każdej powierzchni

Gdy twoja podłoga będzie już lśnić, możesz zadbać o szczegóły. Wymieniając końcówkę urządzenia, bez problemu dotrzesz do wszelkich trudno dostępnych szczelin i zakamarków. Właścicieli czworonogów z pewnością ucieszy fakt, że urządzenie zostało wyposażone w szczotkę 2w1 przeznaczoną do miękkich powierzchni oraz mini turbo szczotkę, która skutecznie usunie sierść z kanapy. Z kolei do wszystkich trudnych zakamarków dotrzesz dzięki zintegrowanej ssawce szczelinowej. Sprawdzi się też ona przy odkurzaniu regałów i trudno dostępnych obszarów. Wszystko po to, by zadbać o twoją wygodę i satysfakcjonujące rezultaty sprzątania.

Hoover H-Free 500 Hydro Plus to lekki i kompaktowy odkurzacz. Ze względu na niewielką wagę urządzenia można go swobodnie przemieszczać nawet po bardzo dużym domu. Dodatkowo, w słabo doświetlonych miejscach możesz wspomóc się diodami LED umieszczonymi w przedniej części dyszy urządzenia. Zapewnią one maksymalną widoczność, tak by żaden kurz nie umknął twojej uwadze. Po zakończonej pracy, warto zwrócić uwagę czy na wskaźniku LED nie wyświetla się komunikat o konieczności wyczyszczenia filtra lub naładowania baterii. Następnie wystarczy złożyć uchwyt i dzięki temu, że po złożeniu urządzenie ma zaledwie 69 cm wysokości bez problemu schowasz je w szafce lub schowku pod schodami. Z odkurzaczem Hoover H-Free 500 Hydro Plus sprzątanie będzie lekkie i przyjemne.

Czytaj też: Oto nowa zmywarka Candy RapidO!