HONOR rzuca wyzwanie branży technologicznej na targach MWC 2024!

Wielki powrót HONOR na międzynarodową scenę technologiczną nie mógł być bardziej efektowny! Na tegorocznych targach MWC w Barcelonie firma zaprezentowała swoją rewolucyjną strategię, skupiającą się na sztucznej inteligencji. Gwiazdą wydarzenia stał się flagowy smartfon HONOR Magic6 Pro.

fot. HONOR

HONOR Magic6 Pro – rewolucja w świecie smartfonów

Najnowszy smartfon z linii Magic, HONOR Magic6 Pro, to nie tylko poprawiona wydajność i system aparatów, ale również przełom w interakcji użytkowników z urządzeniami dzięki sztucznej inteligencji. Magic Capsule oraz Magic Portal to nowe funkcje, które zapewniają bardziej intuicyjne doświadczenia. Magic Capsule rozszerza pasek powiadomień, oferując dodatkowe informacje, podczas gdy Magic Portal wykorzystuje moc AI, usprawniając korzystanie z aplikacji.

HONOR aktywnie współpracuje z partnerami branżowymi, dążąc do wprowadzenia nowych technologii. Algorytm LLaMA, oparty na otwartym kodzie źródłowym Meta, to tylko jedno z rozwiązań, które firma przedstawiła. Ponadto, eksperyment z kontrolą samochodu za pomocą systemu śledzenia wzroku w smartfonie HONOR Magic6 Pro pokazuje, jak daleko posunięta może być interakcja z urządzeniami opartymi na AI.

Zbliżając się do Igrzysk Olimpijskich, HONOR postawił sobie za cel umożliwienie fotografii sportowej na najwyższym poziomie. Ulepszony system aparatów Falcon Camera, wspierany przez sztuczną inteligencję, rejestruje najlepsze momenty w wysokiej rozdzielczości. Zaawansowany algorytm AI Motion Sensing Capture obejmuje szeroki zakres sportów i aktywności.

Nowy HONOR Magic6 Pro zapewnia również niezwykłą wytrzymałość dzięki szklanej powłoce NanoCrystal Shield, potwierdzonej pięciogwiazdkowym certyfikatem odporności na upadki. Wyświetlacz LTPO Eye Comfort oraz technologia Circadian Night Display dbają o dobre samopoczucie użytkowników. Dzięki jednostce Snapdragon 8 Gen 3, HONOR Magic6 Pro oferuje 30% wzrost wydajności procesora i 25% wzrost wydajności układu graficznego. Bateria z innowacyjnym kompozytem krzemowo-węglowym i technologią SuperCharge pozwala na długotrwałe użytkowanie.

Czytaj też: Świetne wyniki koncernu HONOR!

Grafika tytułowa: HONOR