Hisense 65” U8GQ 4K ULED TV wyróżniony przez EISA

Jeden z najpopularniejszych modeli telewizorów Hisense,  65-calowy U8GQ 4K ULED TV, otrzymał wyróżnienie EISA Family TV 2021-2022. Model został doceniony za doskonały stosunek jakości do ceny.

Stosunek jakości do ceny wydaje się być bardzo racjonalnym kryterium wyboru. Z jednej strony sprawa jest prosta – mozna zapłacić mniej za większą jakość czy funkjonalność. Z drugiej jednak, jak uczy życie – zawsze jest coś za coś. Jak widać, zdaniem Expert Imaging and Sound Association takie kryterium ma znaczenie. Organizacja postanowiła wyróżnić w tej kategorii telewizor Hisense 65” U8GQ 4K ULED TV. W swojej argumentacji jury EISA stwierdziło, że zwycięski telewizor Hisense posiada znakomity, łatwy w użyciu system VIDAA U5 smart OS co oznacza, że szeroki wybór aplikacji wideo na żądanie i rekomendacje treści są na wyciągnięcie ręki.

Teraz tylko do użytkowników należy ocena, czy jeśli telewizor kosztuje 4,7 tys. zł wyróznienie w kategorii najlepszy stosunej ceny do jakości ma uzasadnienie.

Hisense 65” U8GQ 4K ULED TV ma rozbudowane środowisko Smart TV (VIDAA OS) z łatwym i szybkim dostępem do wszystkich ulubionych treści i preinstalowanych aplikacji, jak np. Netflix, YouTube, PrimeVideo, UEFA.tv, a także CDA.pl. To idealne rozwiązanie do każdego rodzinnego salonu.

Technologia Quantum Dot Colour dostarcza ponad miliard odcieni kolorów, które zapewniają widzom wyjątkową wyrazistość i najwyższy poziom jakości obrazu. Ponadto, Full Array Local Dimming Pro z ponad 120 niezależnie sterowanymi strefami przyciemniania, umożliwia uzyskanie niesamowitego poziomu kontrastu. Za najwyższej jakości dźwięk odpowiada technologia Dolby Atmos Sound, poszerzająca możliwości przestrzennego dźwięku wypełniając nim całe pomieszczenie. Niezależnie od tego, czy chcesz obejrzeć najnowszą kreskówkę ze swoimi dziećmi, czy cieszyć się ulubionym telewizyjnym programem kulinarnym, za każdym razem czekają na Ciebie wyjątkowe wrażenia.

VIDAA, centrum rozrywki w zaciszu Twojego domu

Opatentowany przez Hisense system operacyjny VIDAA to intuicyjna i spersonalizowana platforma, która umożliwia łatwy dostęp do wszystkich wbudowanych aplikacji, a także pełną kontrolę nad wbudowanymi funkcjami, takimi jak 120Hz MEMC Technology, Ultra Motion, Sports Mode, HDR 10+, Dolby Vision IQ  i IMAX Enhanced.