Haier 3D – lodówka dobra na lato

Letnie upały  to także wymagający czas dla produktów spożywczych, warzyw i owoców, które w tych warunkach znacznie szybciej się psują. Dlatego warto zaopatrzyć się w pojemną i wydajną chłodziarko-zamrażarkę, która nie tylko pozwoli nam cieszyć się dłuższą świeżością produktów, czy dostarczy nam schłodzonej, orzeźwiającej wody, ale też oszczędzi czas i energię elektryczną. Taka właśnie jest lodówka Haier 3D HTR3619FWMN.

3-drzwiowa konstrukcja z dyspenserem wody

Lodówka Haier 3D HTR3619FWMN ma unikatową 3-drzwiową konstrukcję, która składa się z dużej komory chłodzącej i dwóch pojemnych i wygodnych szuflad zamrażarki Easy Access. Umożliwiają one bardziej oszczędne (30% tańsze od standardowych lodówek 2-drzwiowych) i wydajne wykorzystanie przestrzeni, a dodatkowo zapewniają szybki dostęp do całej zamrażarki i lepszą widoczność produktów. Dodatkowa szuflada wewnątrz zamrażarki pozwala także skutecznie mrozić świeżo włożone produkty, unikając w ten sposób kontaktu z już zamrożoną żywnością.

Lodówka pomimo standardowej szerokości, zapewnia imponującą przestrzeń do przechowywania dzięki większej (od standardowej) wysokości. Dzięki temu nawet w ograniczonej przestrzeni kuchennej możemy schłodzić więcej produktów.

Urządzenie zostało wyposażone w wygodny dyspenser, możemy za jednym kliknięciem i bez otwierania lodówki, napełnić szklankę przyjemnie schłodzoną i orzeźwiającą wodą. To idealne rozwiązanie na upalne lato.

My Zone – dostosuj temperaturę do swoich potrzeb

Kolejne bardzo przydatne w letnie upały rozwiązanie w lodówkach Haier 3D HTR3619FWMN to szuflada MyZone, która za jednym dotknięciem pozwala dostosować przestrzeń chłodniczą do warunków odpowiednich do przechowywania owoców, warzyw, mięs czy owoców morza. W zależności od aktualnych potrzeb możemy ustawić w szufladzie temperaturę w zakresie od -1°C do +3°C. Dzięki temu przygotowując letnie przyjęcie dla przyjaciół i rodziny możemy bez obaw schłodzić w niej wcześniej przygotowane smakołyki i podać je w idealnym stanie w momencie przybycia gości.

Dodatkowe przydatne cechy

Lodówka może pracować w trybie wakacyjnym. Temperatura w chłodziarce będzie utrzymywana wtedy na poziomie 17°C, a pracująca przez 24 h na dobę lodówka nie zużyje tak wiele energii i jednocześnie wyeliminuje konieczność całkowitego jej wyłączenia.

Chłodziarko-zamrażarka Haier wyposażona jest także w funkcję Daylight, czyli ścianę jasnego oświetlenia LED, która zapewnia lepszą widoczność wkładanych i wyjmowanych produktów, dodając lodówce niepowtarzalnego stylu. Wygodnym rozwiązaniem jest także, ceniona przez użytkowników, technologia Total No Frost, która zapobiega powstawaniu szronu, chroni zamrożoną żywność i zapobiega stratom energii. Co więcej, oszczędza nasz czas, bo nie musimy się już martwić o rozmrażanie naszej lodówki. Wystarczy ją regularnie przecierać wilgotną ściereczką.

Innowacyjne rozwiązania technologiczne zastosowane w lodówce Haier sprawiają także, że urządzenie pracuje ciszej, a zarazem wydajniej. Co więcej, przy zakupie lodówki zyskujemy aż 15 lat gwarancji na kompresor inwerterowy.

Lodówka Haier 3D HTR3619FWMN dostępna jest w sieciach salonów Media Markt w cenie 2668 zł.