GTA VI coraz bliżej! Nowe wieści!

GTA VI to jedna z najbardziej wyczekiwanych gier najbliższych lat. Twórcy – Rockstar Games – nie ukrywają, że prace nad tytułem wchodzą w coraz bardziej zaawansowaną fazę. Do sieci trafiają również kolejne przecieki związane z tą wyczekiwaną produkcją. Czego dowiedzieliśmy się tym razem?

fot. Rockstar Games

Nowa fizyka, znane twarze?

Pierwsza informacja związana z GTA VI dotyczy fizyki wdrażanej w przypadku nowej odsłony serii. Nad realizmem w tej materii pracuje dwudziestoosobowy zespół programistów. Nowa część Grand Theft Auto ma być grą do bólu realistyczną – także, jeśli chodzi o fizykę wody. Oznacza to, że produkcja może zaserwować graczom bardzo wygórowane wymagania sprzętowe. Oby nie okazało się, że udźwigną ją wyłącznie najmocniejsze komputery.

Być może w grze pojawią się – w charakterze NPC-ów – znani celebryci. W GTA Online wystąpił – już jakiś czas temu – Dr Dre. Tajemniczego tweeta udostępnił ostatnio inny znany muzyk – 50 Cent. Było to logo „Vice City” i opis „I will explain this later”. Może to oznaczać, że celebryta bierze udział w pracach nad grą. Tego powinniśmy dowiedzieć się w najbliższych tygodniach. Mam nadzieję, że pojawią się jakieś oficjalne informacje ze strony Rockstar w owej kwestii.

Czytaj też: Nowy mikser audio wkrótce w Windows 11?

Dajcie koniecznie znać, czy jesteście fanami gier z serii GTA. Mimo, że są one dość kontrowersyjne, to dla przykładu – GTA Online – zarobiło przez ostatnie lata dla Rockstar Games miliony dolarów. Czy podobnie będzie z GTA VI?

Grafika tytułowa: Rockstar Games