God of War Ragnarok z datą premiery!

God of War Ragnarok to jeden z najbardziej wyczekiwanych tytułów dla PlayStation 5. Gra zanotowała już pewien poślizg w związku z pandemią koronawirusa. Najnowsze wieści wskazują jednak na to, że już wkrótce ponownie wcielimy się w Kratosa. Ujawniona została właśnie data premiery omawianego tytułu!

Producenci gry wychodzą na prostą!

Pierwotnie zakładano, że God of War Ragnarok zadebiutuje 30 września 2022 bieżącego roku. Dlatego też atmosfera wokół produkcji była konsekwentnie podkręcana. Fani natomiast odliczali dni do momentu, w którym ponownie spotkamy się z Kratosem i jego synem. Jakiś czas temu pojawiły się niepokojące wieści wskazujące, że premiera gry może zostać odsunięta w czasie do 31 grudnia bieżącego roku.

Dziś natomiast dowiedzieliśmy się, że producenci wyszli z pracami nad grą na prostą. Premiera gry planowana jest na 9 listopada bieżącego roku. Wtedy też zostanie ona wydana dla PlayStation 4 oraz PlayStation 5. Pojawi się oczywiście wersja kolekcjonerska – ma zawierać kod na cyfrową wersję gry, steelbook, wielką skrzynię wiedzy, drewniane figurki sióstr bliźniaków Vanir, kości krasnoludów, pakiet cyfrowych gadżetów oraz replikę Mjolnira. Jeśli to dla Was mało – przygotowana zostanie także wersja Jotnar Edition zawierająca – oprócz przed chwilą wymienionych elementów – ścieżkę dźwiękową z gry na winylu, pakiet kości Broka oraz mapę dziewięciu wymiarów. Na bogato!

Czytaj też: TOP 10 – najciekawsze laptopy dla graczy

Miejmy nadzieję, że gra będzie fantastycznie dopracowana i że zapewni nam niesamowitą rozrywkę na poziomie poprzedniej części serii. Gdy tylko produkcja zaliczy debiut na pewno ją dla Was zrecenzujemy. Tymczasem pozostaje nam uzbroić się w cierpliwość i czekać.