“Euforia”, “Westworld” i “Barry”: co HBO szykuje na 2022 rok?

Kilka premier, na które warto czekać – niezależnie od tego, czy obejrzymy je na HBO Go czy HBO Max. 

Trwają spekulację na temat tego, czy HBO Max wystartuje w Polsce już na samym początku roku, czy na usługę, która zastąpi obecne w naszym kraju HBO Go przyjdzie nam jeszcze poczekać. Nawet w przypadku drugiej opcji można spodziewać się, że do oficjalnej premiery raczej bliżej niż dalej – potwierdzają to wcześniejsze zapowiedzi serwisu, obecnego już na kilku rynkach skandynawskich, we Francji czy w Hiszpanii. 

Na razie dzięki krótkiej zapowiedzi poznaliśmy kilka tytułów, które mają pomóc HBO Max z impetem zaznaczyć swoją odrębność od streamingowej konkurencji. Na zwolenników produkcji superbohaterskich czeka serial “Peacemaker” z uniwersum DC, z Johnem Ceną w roli głównej. Już 1 stycznia premierę będzie miał program specjalny, poświęcony ekranizacjom serii o Harrym Potterze. W styczniu minie 20 lat od premiery filmu “Harry Potter i kamień filozoficzny”, dlatego HBO zaprosiło do udziału w programie jego obsadę – dzięki rocznicowej nostalgii może to być hit na miarę ubiegłorocznego powrotu “Przyjaciół”. 

Czytaj też: Znamy pierwsze nowości Netflixa na styczeń 2022!

Na sukces dokumentalnego serialu Netfliksa “Ostatni taniec”, opowiadającego o złotej dekadzie Chicago Bulls, HBO odpowie serialem “Winning Time”, fabularyzowaną opowieścią o drużynie Los Angeles Lakers. Wśród nowości ciekawie zapowiada się też poświęcony aferze Watergate polityczny miniserial “The White House Plumbers” z Woodym Harrelsonem i Justinem Theroux w rolach głównych. 

Na kolejne sezony wrócą też seriale cieszące się opinią jednych z najciekawszych w ofercie HBO – jak “Westworld” czy wyczekiwany drugi sezon “Euforii”. Warto też zwrócić uwagę na czarną komedię “Barry”. Serial z Billem Haderem w roli głównej został obsypany nagrodami, a na nowy sezon widzowie musieli czekać od 2019 roku – oczekiwania co do jego poziomu są więc wysokie.