Elon Musk znudził się swoim zajęciem?

Elon Musk od dłuższego czasu pracuje nad tym, by zaprowadzić własne porządki na kupionym za grube miliardy dolarów Twitterze. Wychodzi mu to niezbyt dobrze, co możemy zauważyć nie tylko zaglądając do serwisu, ale także czytając jego tweety. Anonimowi informatorzy donoszą, że Musk jest już zmęczony porządkowaniem Twittera i może wkrótce wyznaczyć nowego szefa serwisu.

fot. Twitter

Idą poważne zmiany?

Musk musi mierzyć się z potężną falą hejtu związaną ze swoimi pomysłami na zmienianie Twittera „na lepsze”. Można wręcz odnieść wrażenie, że miliarder jest już tym wszystkim nieco zmęczony. Po finale mundialu, na którym Amerykanin był obecny, dość nieoczekiwanie wysłał na Twitterze nową wiadomość, w której zapytał użytkowników serwisu, czy powinien zrezygnować z zarządzania nim. Zaznaczył również, że będzie respektował „zdanie ludu”.

W momencie, w którym publikujemy tego newsa, do zamknięcia ankiety pozostały dwie godziny. Póki co, zdecydowana większość użytkowników serwisu zagłosowała za tym, żeby Musk zrezygnował ze stanowiska CEO Twittera. Może więc okazać się, że lada moment popularny serwis będzie miał nowego szefa. Być może więc chaos panujący na Twitterze od kilku miesięcy w końcu zostanie opanowany.

Czytaj też: Google rozczyta „lekarskie” pismo?

Pozostaje nam uzbroić się w trochę cierpliwości i poczekać na oficjalne stanowisko Elona Muska po zakończeniu ankiety. Jeśli tylko zapadną jakieś wiążące decyzje w sprawie – będziemy Was informować.

Grafika tytułowa: Souvik Banerjee / Unsplash