Będzie drugi sezon The Last of Us!

The Last of Us – serial stworzony na motywach znanej gry komputerowej – okazał się ogromnym sukcesem serwisu HBO Max. Produkcja bije kolejne rekordy oglądalności, a gigant branży VOD właśnie zakontraktował u twórców kolejny sezon produkcji! Co warto wiedzieć na ten temat?

Nowy serial ciepło przyjęty przez publikę!

HBO potwierdziło, że doceniony przez krytyków serial powróci z drugim sezonem. To bardzo odważna deklaracja w dobie powszechnego kasowania różnych tytułów. O zakontraktowaniu kolejnego sezonu poinformowano po wyemitowaniu zaledwie dwóch odcinków produkcji.

Drugi sezon serialu zostanie wyemitowany oczywiście w HBO Max. Póki co nie są znane szczegóły związane z jego fabułą. Najprawdopodobniej jednak scenariusz zostanie oparty na The Last of Us Part II. Możemy się spodziewać, że w kolejnym sezonie znów zobaczymy Pedro Pascala i Bellę Ramsey.

W serialu na pewno pojawi się też sporo nowych twarzy, a twórcy – biorąc pod uwagę komercyjny sukces pierwszego sezonu – nie będą żałować środków na charakteryzację oraz na efekty specjalne. Zapowiada się nam więc naprawdę niesamowite widowisko!

Czytaj też: Oto propozycje Prime Gaming na luty!

Dajcie koniecznie znać, czy oglądacie obecnie pierwszy sezon The Last of Us. Ja przyznam, że jeszcze nie zdążyłem pochylić się nad tym serialem przez brak czasu, ale zamierzam nadrobić zaległości już jutro.

Grafika tytułowa: HBO