ASUS ROG Ally już w przedsprzedaży!

ASUS ROG Ally to nowa przenośna konsolka, która jeszcze przed premierą wzbudzała spore emocje. Tajwański koncern wychodzi w kierunku graczy z mocnymi podzespołami oraz designem nawiązującym do serii urządzeń ROG. Czego możemy spodziewać się po urządzeniu oraz jak wygląda oferta przedsprzedażowa?

fot. ASUS ROG

Mobilna konsolka? A może przenośny pecet?

Procesorem, który zadba o płynność rozgrywki na nowej konsolce ASUS ROG będzie AMD Ryzen 7 7840U z układem graficznym Radeon 780M. Ta informacja potwierdza wcześniejsze doniesienia, które wskazywały na to, że układ wybrany dla ASUS ROG Ally bazował będzie na architekturach Zen 4 i RDNA 3. Wspomniany procesor ma być wspierany przez maksymalnie 16 GB pamięci RAM oraz 512 GB przestrzeni dyskowej na dane użytkownika.

Konsolka pozwoli zapewne na uruchamianie gier bezpośrednio z takich usług jak Steam czy Epic Games Store, a także na prowadzenie zabawy z chmurami gamingowymi. Nowość od ASUS ROG może być jednym z najciekawszych handheldów na rynku. Ma bowiem zaoferować ekran o przekątnej 7″ pracujący w rozdzielczości Full HD, z odświeżaniem 120 Hz oraz Windowsa 11.

Czytaj też: Trwa promocja na produkty EZVIZ!

Konsolka z logo ASUS ROG kosztuje 3799 złotych. Nie jest to mało. Zdążyliśmy się już jednak przyzwyczaić do tego, że urządzenia z rodziny ASUS ROG nie należą do najtańszych. Na pocieszenie – do konsolki zakupionej w przedsprzedaży ASUS dokłada gamingowe słuchawki ROG Cetra True Wireless.

Aby skorzystać z oferty trzeba zakupić ASUS ROG Ally pomiędzy 29 maja a 12 czerwca 2023 roku. Transakcji trzeba dokonać u jednego z partnerów ASUS ROG biorących udział w promocji. Po wypełnieniu specjalnego formularza do 20 czerwca 2023 (KLIK) zyskujemy szansę na otrzymanie słuchawek. Warto się śpieszyć – ilość dostępnych ROG Cetra True Wireless jest ograniczona.

Grafika tytułowa: ASUS ROG