Odyssey Neo G7 43″ – nowy monitor dla graczy od Samsunga

Samsung zaprezentował właśnie oficjalnie na polskim rynku nowy sprzęt o zacięciu gamingowym. Imponujący 43-calowy ekran nowego monitora Odyssey Neo G7 43 z technologią Quantum Mini-LED pozwala graczom całkowicie zanurzyć się w świecie rozgrywki. Co jeszcze warto wiedzieć na jego temat?

fot. Samsung

Bezkompromisowa jakość obrazu

Duży 43-calowy ekran Odyssey Neo G7 oferuje rozdzielczość 4K. Ponadto otrzymał certyfikację VESA Display HDR600 i HDR 10+, gwarantującą zaawansowaną jakość obrazu i najlepszą dostępną dziś grafikę. Zastosowany w przypadku omawianego monitora matowy wyświetlacz redukuje odbicie światła od ekranu i minimalizuje rozproszenie uwagi podczas najbardziej intensywnych rozgrywek.

Odyssey Neo G7 to monitor, do którego podłączymy wszystkie nasze ulubione urządzenia – komputery oraz konsole. Dzięki wbudowanej funkcji Wi-Fi/Bluetooth możemy łączyć sprzęt z Internetem oraz podpiąć do niego bezprzewodowego pada. Wsparcie dla platform Samsung Smart Hub i Samsung Gaming Hub oznacza, że możliwe jest korzystanie z aplikacji popularnych serwisów streamingowych lub granie w chmurze – na przykład dzięki GeForce Now.

Czytaj też: Oto nowe Samsungi z rodziny Galaxy S23!

Odyssey Neo G7 będzie wprowadzany na rynek globalny od IV kwartału 2023 roku, przy czym harmonogramy premier będą się różnić w zależności od regionu. Możemy spodziewać się, że cena nad Wisłą nie będzie niska.

Grafika tytułowa: Samsung