Zrzuty ekranu z Duke Nukem 3D: World Tour – Gearbox szykuje coś ciekawego!

W sieci pojawiła się właśnie strona związana z 20. rocznicą premiery gry Duke Nukem 3D. Pod adresem http://dukenukem.com/index/ tyka zegar, który odlicza czas do przyszłotygodniowego wydarzenia, które odbędzie się już za 7 dni w trakcie panelu na PAX West w Stanach Zjednoczonych. Dokładna godzina pokrywa się z konferencją organizowaną w tym czasie przez firmę Gearbox Software. Wygląda na to, że Gearbox Software szykuje dla nas reedycję kultowej gry, albo… no właśnie, co?
Jakiś czas temu z platform dystrybucji cyfrowej takich jak Steam i GOG zniknęły gry Duke Nukem (1991) oraz Dukem II (1993). Być może do sprzedaży trafi nie tylko reedycja ostatniej porządnej odsłony z Księciem w roli głównej, ale zestaw gier, w skład którego wchodziły będą wszystkie trzy tytuły?
Warto odnotować, że w sieci pojawiły się właśnie grafiki prezentujące domniemaną reedycję Duke Nukem 3D. Szata graficzna została dosłownie kosmetycznie ulepszona i przypomina Duke Nukem 3D: Megaton Edition, którą podobnie jak wymienione wyżej dwa tytuły, również wycofano ze sprzedaży w tym roku. Użytkownik Reddita o nicku Tezla55 twierdzi, że jest to właśnie nowy Duke Nukem 3D: World Tour, za który odpowiada studio Nerve Software.duke nukem 3d 2016duke nukem 3d 2016duke nukem 3d 2016Istnieje również cień szansy na zapowiedź nowej gry z serii Duke Nukem, która zmazałaby fatalne wrażenie pozostawione przez gniota w postaci Duke Nukem Forever.
Czekamy.
 
 

Źródło:DukeNukem.com,Reddit