Zobaczcie premierowy trailer gry Battleborn!

Premiera gry Battleborn w wersjach na konsole Playstation 4, Xbox One i komputery stacjonarne odbędzie się już 3 maja. Najwyższy czas, aby 2K i Gearbox Software opublikowały premierowy trailer gry. Oto on!

Na graczy czeka łącznie 25 postaci, kampania dla jednego gracza oraz wiele trybów rozgrywki wieloosobowej. Grać można solo, w 5-osobowych drużynach, a nawet w trybie dzielonego ekranu w przypadku konsol.
Kluczowe cechy gry:

· Bohaterowie Battleborn – Battleborn zawiera zestaw 25 herosów, zaś każdy z nich będzie niepowtarzalny. Posiadają własną osobowość oraz zestaw unikalnych broni i mocy.
· Tryb fabularny – Tryb fabularny w Battleborn to opowieść, którą można rozegrać całkowicie w trybie dla pojedynczego gracza, ale będzie jeszcze przyjemniejsza we współpracy z przyjaciółmi na podzielonym ekranie lub przez internet.
· Tryb multiplayer – Rozgrywki w trybie dla wielu graczy, opartej o nieustanną rywalizację, doświadczyć może do 10 graczy w meczach 5vs5, ścierając się w trzech różnych trybach:
Incursion – Drużyny bohaterów muszą bronić swoich baz przed falami wrogów sterowanych przez SI, w tym samym czasie współpracując ze sobą w celu zniszczenia bazy przeciwnika.
Devastation – Drużyny bohaterów ścierają się w szybkich pojedynkach death match, by przejmować i kontrolować obiekty na mapie.
Meltdown – Drużyny bohaterów zdobywają punkty za doprowadzenie swoich sług na środek mapy. Drużyna, która zdobędzie najwięcej punktów – wygrywa.
· Nieustanny rozwój postaci – Wszystkie punkty doświadczenia, zarobione zarówno w trybie fabularnym, jak i rozgrywkach wieloosobowych, będą naliczane do rozwoju indywidualnego Character Rank, a także profilu gracza – Command Rank.
Character Rank – Każdy bohater może osiągnąć 10 poziom poza misjami i meczami, co pozwoli na odblokowanie dodatkowych ulepszeń z drzewka umiejętności, jak również dodatkowych skórek dla herosów.
Command Rank – Gracze mogą osiągać wyższe poziomy na swoim prywatnym profilu, odblokowując odznaki i tytuły, którymi zaimponują swoim przyjaciołom, a także sprzęt, który wpłynie na bohatera, którym gracz będzie sterować.