Znamy wymagania FIFA 16

Tuż po wakacjach możemy spodziewać się premiery kolejnej odsłony popularnej piłki kopanej, czyli gry FIFA 16. Tytuł pojawi się na sklepowych półkach już 22 września bieżącego roku, tymczasem wydawca już teraz podał jej minimalne oraz rekomendowane wymagania sprzętowe.
FIFA 16 nie jest dynamiczną strzelanką z fotorealistyczną grafiką, więc dobre jest to, że do jej uruchomienia nie potrzeba będzie mocnego komputera. W zupełności wystarczy do tego komputer nawet sprzed kilku lat, choć właściciel będzie musiał zainstalować na nim 64-bitową wersję Windowsa, gdyż inaczej gry nie uruchomi. Niestety, taki już wymóg nowych czasów.Wymagania minimalne:
System: Windows 7/8/8.1 -64-bit
Procesor: Intel Core i3-2100 @ 3.1GHz
Pamięć RAM: 4GB
Dysk twardy: 15 GB
Karta graficzna: ATI Radeon HD 5770, NVIDIA GTX 650, obsługująca DirectX 11
Wymagania rekomendowane:
System: Windows 8/8.1 -64-bit
Procesor: Intel i5-2550K @ 3.4Ghz
Pamięć RAM: 8GB
Dysk twardy: 15 GB
Karta graficzna: ATI Radeon HD 6870, NVIDIA GTX 460, obsługująca DirectX 11
Jak widać nie jest tak strasznie, więc nawet jeśli nie macie mocnego sprzętu, to i tak sobie pogracie.Ciekawostką jest także fakt, ze FIFA 16 w zależności od rynku, będzie mieć innego sportowca na okładce, więc niech Was to nie zmyli, gdyż nadal jest to ta sama gra. Wydawca po prostu zdecydował, że to fani zadecydują jaki piłkarz pojawi się na okładce w ich kraju. W Wielkiej Brytanii będzie to więc Lionel Messi. W pozostałych będą to:
Australia: Stephanie Catley
Meksyk – Marco Fabián
Francja: Antoine Griezmann
Ameryka Łacińska: Juan Cuadrado
Japonia: Shinji Kagawa
Wersja globalna: Lionel Messi