Znamy datę premiery najnowszego World of Warcraft: Legion!

Cdp.pl oraz firma Blizzard Entertainment z przyjemnością informują, że została ogłoszona data nowego dodatku do uznanej gry MMORPG firmy Blizzard, World of Warcraft: Legion. Już 30 sierpnia królestwa obrócą się w proch, bohaterowie upadną, a świat stanie na krawędzi zagłady.
„Wraz z premierą dodatku Legion otwiera się kolejny mroczny i ekscytujący rozdział w historii najważniejszych konfliktów uniwersum Warcrafta. Bezpowrotnie zmienią się losy niektórych spośród najbardziej rozpoznawalnych bohaterów i złoczyńców Azeroth” – powiedział Mike Morhaime, prezes i współzałożyciel Blizzard Entertainment. „Najnowsze rozszerzenie wypełnione jest funkcjami i zawartością, dzięki którym gracze będą mogli eksplorować świat i personalizować bohaterów w zupełnie nowy sposób. Z niecierpliwością czekamy na sierpień, aby móc wysłać wszystkich śmiałków do walki z Płonącym Legionem.”

W nadchodzącym dodatku, który przedstawia wydarzenia następujące po Warlords of Draenor, otwierają się bramy piekieł. Czarnoksiężnik Gul’dan, zdrajca orków i spaczony sługa Płonącego Legionu, inicjuje inwazję demonów na Azeroth. Z takim wyzwaniem nie mierzyli się nigdy ani członkowie Hordy, ani Przymierza. Aby uchronić świat przed zagładą, bohaterowie muszą zgłębić tajemnice mitycznych Zniszczonych Wysp, opanować moc potężnych Artefaktów oraz zawrzeć zakazany sojusz z łowcami demonów – Illidarami.
Dodatek World of Warcraft: Legion będzie dostępny w wydaniu standardowym (w wersji cyfrowej i pudełkowej). Gracze mają również możliwość ulepszenia swojego zamówienia do cyfrowej wersji deluxe, obejmującej mnóstwo zawartości dodatkowej do różnych gier Blizzarda, w tym Spaczonego Tropiciela – wierzchowca do Heroes of the Storm, transmogryfikację hełmu i skrzydła do Diablo III oraz spaczone portrety do gry StarCraft II.
Gracze, którzy dokonają zakupu cyfrowego wydania standardowego bądź cyfrowej wersji deluxe, będą mogli natychmiast† awansować jedną postać na poziom 100, co umożliwi im podróżowanie po świecie World of Warcraft u boku przyjaciół.
Zakup dodatku World of Warcraft: Legion w przedsprzedaży zapewni równieżwczesny dostęp do klasy łowcy demonów przed jego premierą. W okresie przedpremierowym gracze będą mogli ukończyć wyjątkowy wątek w strefie startowej dla tej klasy – zrujnowanym przez Legion świecie Mardum – i uzyskać poziom 100. W ten sposób będą w pełni gotowi, aby dołączyć do sojuszników na Zniszczonych Wyspach w momencie premiery dodatku. Więcej szczegółów na temat wczesnego dostępu do klasy łowcy demonów, w tym informacje dotyczące terminu jego rozpoczęcia i trwania, zostaną ogłoszone w późniejszym terminie.
Edycja kolekcjonerska dodatku World of Warcraft: Legion będzie dostępna wyłącznie w wersji pudełkowej i będzie zawierać wszystkie elementy cyfrowej wersji deluxe, a także album z grafikami z dodatku w twardej oprawie, dwupłytowy zestaw DVD/Blu-Ray z materiałami zza kulis produkcji oraz podkładkę pod mysz ozdobioną grafiką z dodatku. Liczba egzemplarzy edycji kolekcjonerskiej jest ograniczona.
Zawartość World of Warcraft: Legion
Dodatek World of Warcraft: Legion wypełniony jest po brzegi nowymi opcjami i zawartością, dzięki którym herosi Azeroth przeistoczą się w żądnych zemsty pogromców Legionu. Wśród nowości znajdą się m.in.:
•             Nowa klasa postaci: łowca demonów – okaż swoją demoniczną naturę dzięki nowej, heroicznej klasie przeznaczonej do walki w zwarciu i obdarzonej nadnaturalną mobilnością. Wzbudzaj strach w sercach wrogów, przybierając nowe, potworne postacie.
•             Nowy element: Artefakty – niszcz Płonący Legion korzystając z legendarnego oręża. Odblokuj umiejętności i cechy, po czym dostosuj swoją tytaniczną broń do własnych potrzeb.
•             Nowy kontynent: Zniszczone Wyspy – poznaj losy zaginionej cywilizacji nocnych elfów; zmierz się z pokracznymi tworami Szmaragdowego Koszmaru i zapoluj na sługusów Legionu na zupełnie nowych obszarach. Krocz po Zniszczonych Wyspach własną ścieżką, eksplorując zawartość dodatku, która dynamicznie dostosowuje się do twojego poziomu.
•             Błyskawicznie awansuj na poziom 100 – przygotuj się do starcia z demonicznymi najeźdźcami z Płonącego Legionu. Dzięki błyskawicznemu awansowi wybranej postaci na poziom 100 możesz rzucić się w wir przygód w nowym rozdziale historii World of Warcraft ramię w ramię z przyjaciółmi. Opcja dostępna natychmiast po dokonaniu zakupu przedpremierowego†.
•             Nowy element: Siedziba Klasowa – zwołuj pozostałych przedstawicieli swojej klasy i jednocz jej członków, w tym kultowe postacie ze świata Warcrafta, aby wykonywali zadania na twój rozkaz.
•             Nowy system honoru w grze PvP – walcz o sławę, chwałę i całe mnóstwo nowych mocy przeznaczonych wyłącznie dla tego trybu rozgrywki, ścierając się z przedstawicielami wrogiej frakcji na arenach oraz polach bitew.
Więcej informacji dotyczących dodatku World of Warcraft: Legion znaleźć można pod tym adresem www.wowlegion.com.
Grę można zamawiać m.in. w sklepie cdp.pl.

Źródło: inf. prasowa