Znamy datę premiery ASUS Padfone. I nie tylko!

Minął już kawał czasu, odkąd słyszymy o połączeniu tabletu i smartfona, czyli o ASUSie Padfone. Ta istna hybryda nie daje spać po nocach wszelkim maniakom gadżetów. Niestety, poza niepewnymi informacjami na temat specyfikacji urządzenia, nie mogliśmy powiedzieć nic na temat daty premiery – pierwsze doniesienia mówiły o jesieni bieżącego roku, potem ta data uległa modyfikacji – Padfone miał ukazać się na święta 2011. Wszystko jednak wskazuje na to, że pod choinkę będziemy musieli wybrać inny prezent.
Przy okazji prezentacji Transformera Prime, Jonney Shih, przedstawiciel ASUSa, zapowiedział, że Padfone trafi do klientów nie wcześniej, niż w pierwszym kwartale 2012 roku. Miejmy nadzieję, że to data ostateczna, choć biorąc pod uwagę dotychczasowe poślizgi Padfone może nie ukazać się przed końcem świata (tym z 21. XII 2012 🙂 ).
Oprócz przewidywanej daty premiery, Shih zdradził też, że połączenie tabletu ze smartfonem będzie pracowało w oparciu o system Android 4.0 Ice Cream Sandwich. Więcej na temat Lodowej Kanapki znajdziecietutaj.
Niestety nic nie wiemy po podzespołach – tylko tyle, że Padfone wyposażono w 10-calowy ekran dotykowy.

Źródło: thisismynext