Żarty się skończyły. Sennheiser prezentuje słuchawki dla graczy

Sennheiser GSP 500 to zestaw słuchawkowy stworzony przez cenionego producenta z myślą o graczach. Otwarta konstrukcja nowego modelu zapewniać ma realistyczny i naturalny dźwięk, a 2-osiowy system metalowych zawiasów muszli i regulacja nacisku pałąka gwarantować odpowiednie dopasowanie do głowy gracza i najwyższy komfort użytkowania. Nie zabrakło także mikrofonu.Sennheiser GSP 500Słuchawki GSP 500 zostały wyposażone w nowy, ulepszony system autorskich otwartych przetworników. Zestaw słuchawkowy zapewniać powinien naturalną jakość dźwięku, równoważąc klarowność i głębsze brzmienie niskich częstotliwości. Specjalnie rozmieszczenie przetworników w muszlach gwarantować ma przekazanie dźwięku bezpośrednio do uszu, aby zapewnić najlepsze odzwierciedlenie przestrzeni i pełną świadomość środowiska gry.
Komfort noszenia został dodatkowo poprawiony dzięki kształtowi „oddychających” poduszek, które odwzorowują kontur ucha. Wykonane z miękkiej tkaniny są ponoć przyjemne i chłodne w dotyku. Ponadto otwarte nauszniki zapewniają odpowiedni komfort i wentylację podczas długich sesji grania.Sennheiser GSP 500W GSP 500 gracze znajdą pod ręką wszystkie niezbędne przyciski. W celu wyciszenia mikrofonu wystarczy podnieść ramię wysięgnika, zaś zmiany poziomu dźwięku w grze można szybko dokonać dzięki pokrętłu regulacji głośności zintegrowanemu bezpośrednio z nausznikiem.
GSP 500 są kompatybilne z wieloma platformami do gier: komputerami PC, Mac oraz konsolami z wejściem jack 3,5 mm. Dzięki obniżonej impedancji słuchawek można używać także do grania na urządzeniach mobilnych.
GSP 500 będą dostępne na polskim rynku na początku trzeciego kwartału 2018 w katalogowej cenie 949 złotych. Tanio jak widać nie będzie – płacimy tu za markę i „gamingowość”. Podobnie jak wszystkie produkty firmy Sennheiser, GSP 500 ma dwuletnią ogólnoświatową gwarancję.