Zapisy do zamkniętej bety Gwinta zakończą się w ten weekend

Mamy zarówno dobre i złe wieści dla wszystkich miłośników Gwinta. W ten weekend zakończą się zapisy do zamkniętej bety Wiedźmińskiej Gry Karcianej. Niemniej, jej twórcy twierdzą, że koniec rejestracji jest częścią przygotowań do nadchodzących otwartych beta testów. Szczegóły na temat otwartych beta testów mają zostać przedstawione w przyszłym tygodniu.
“Zamknięta beta to czas bardzo dynamicznego rozwoju Gwinta — od zmian w balansie i dynamice rozgrywki, po dodanie nowych kart, frakcji, a także trybu rankingowego. To niesamowita przygoda, podczas której nieustannie towarzyszyli nam gracze” — powiedział Benjamin Lee, Development Director, CD Projekt Red. – “Chciałbym podziękować wszystkim z całego serca za udział w zamkniętej becie” — dodał Lee.
Koniec rejestracji nie oznacza, że osoby, które już zdążyły uzyskać dostęp do bety nagle go utracą. Zanim weekend się skończy, do udziału w zamkniętej becie Gwinta można zapisywać się naplaygwent.com.
CD Projekt Red zaznacza, że w najbliższy weekend rozpoczną się także finały turnieju GWENT Chaleenger. Najlepsi gracze, wyłonieni w kwalifikacjach spośród społeczności Gwinta: Vishra, Fion56, Oikumena i ProNeo zmierzą się z profesjonalnymi graczami: Trumpem (Jeffrey Shih), Lifecoachem (Adrian Koy), Noxiousem (Kacem Khilaji) oraz ppd (Peter Dager) już 13 maja o godzinie 15:00. Łączna pula nagród do zdobycia w finale wynosi 100 tysięcy dolarów. Finał GWENT Challenger będzie można oglądać na żywo na Facebooku Gwint Polska oraz w serwisieYouTube.

Źródło: CD Projekt Red