Za 40 dolarów wcielimy się w Batgirl

Jeśli oczekujecie na premierę gry Batman: Arkham Knight, która już 23 czerwca trafi na pecety, oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One, to powinniście wiedzieć, że jej wydawca już zapowiedział sezonową przepustkę przeznaczoną dla wszystkich graczy, którzy zechcą zapewnić sobie możliwość wzbogacenia tytułu o przyszłe dodatki, a przy tym zaoszczędzić nieco grosza.
Kosztująca 40 dolarów przepustka, zagwarantuje dostęp do wszystkich nowych treści wydanych w okresie sześciu miesięcy od rynkowej premiery gry, więc będą to dodatkowe misje, nowe postacie, a także pojazdy.Jednym z nowych elementów, które dostaniemy wraz z przepustką będzie Batgirl: A Matter of Family. Jest to misja będąca prequelem głównej fabuły z zupełnie nowymi lokacjami oraz bohaterem. A właściwie bohaterką, gdyż po raz pierwszy w serii Arkham, będziemy mogli wcielić się w Batgirl.
Kolejną misją jest The Season of Infamy. Tutaj standardowo wcielając się w Batmana, będziemy uczestniczyć w kolejnych zadaniach fabularnych, podczas których stawimy czoło super złoczyńcom grasującym w Gotham City.
Gotham City Stories to następny zestaw misji narracyjnych, rozszerzających główną fabułę o wydarzenia poprzedzające i kończące fabułę Batman: Arkham Knight.Legendary Batmobiles to pakiet ikonicznych Batmobili z 75-letniej historii tego komiksowego bohatera oraz specjalnych tras wyścigowych, na których będzie można je wypróbować.
Oprócz powyższych dodatków możemy liczyć jeszcze na zestaw map Crimefighter Challenge Maps do trybu challenge, a także szereg nowych skórek dla Batmana, Robina, Nightwinga oraz Catwoman z różnych okresów istnienia tych postaci.