Xtrfy i Ninjas in Pyjamas prezentują słuchawki gamingowe Xtrfy H1

Xtrfy H1 to słuchawki o zamkniętej budowie wyposażone w aluminiowy pałąk, piankowe nauszniki pokryte skórą (skrywające 60-milimetrowe przetworniki), wbudowany mikrofon, 120-centymetrowy kabel w oplocie wraz z przełącznikiem do kontrolowania głośności mikrofonu (w tym także jego wyłącznik) oraz dźwięku. Wyglądają znajomo? Podobieństwa do Kingston HyperX Cloud widać na pierwszy rzut oka. 🙂Xtrfy H1Dodatkowo, kabel zakończony 3,5-milimetrowym minijackiem sprawia, że H1 są słuchawkami wieloplatformowymi, które można wykorzystać zarówno do gry na PC, konsolach, Macu, jak i przy wykorzystaniu urządzeń mobilnych i VR. Waga całego zestawu to 380 gram (350 g bez mikrofonu i kabla).Xtrfy H1Jak twierdzą włodarze Xtrfy, słuchawki H1 otwierają całkowicie nowy rozdział w historii marki.

– Po wypuszczeniu na rynek serii klawiatur, myszek, podkładek oraz akcesoriów gamingowych, słuchawki H1 są dla nas kamieniem milowym. Uzupełniamy ofertę Xtrfy o ostatni element asortymentu dla graczy – sprzęt audio. Wiem, że Xtrfy H1 są produktem długo wyczekiwanym przez konsumentów oraz sprzedawców detalicznych. Jesteśmy naprawdę podekscytowani tym, że w końcu możemy ogłosić światu, że sprzęt już wkrótce trafi na sklepowe półki podkreśla Joakim Jansson, COO i wiceszef Xtrfy.

Xtrfy H1

Xtrfy H1

Przetworniki: dynamiczne, 60 mm
Pasmo przenoszenia: 5 – 30 000 Hz
Impedancja: 35 Ohm
Czułość: 97 dB
Kompatybilność: PC, Mac, Xbox One, PlayStation 4, Xbox One S, PlayStation 4 Pro, smartfony z jack CTIA, VR (z jack 3.5 mm)

 
 
 
 
Słuchawki Xtrfy H1 będą dostępne w sklepach jesienią tego roku. Cena pozostaje nieznana.

 

Źródło:Xtrfy