Xiaomi Mi Game Headset to słuchawki dla graczy od Xiaomi w niezłej cenie

Xiaomi Mi Game Headset to nowe ciekawe urządzenie w ofercie chińskiego producenta elektroniki, który cieszy się wśród Polaków wyjątkową estymą. Xiaomi po zaprezentowaniu ładnego i wydajnegolaptopa dla graczy zabrało się za akcesoria. Czym kuszą słuchawki dla graczy od Xiaomi, wycenione na 299 złotych?
Przede wszystkim, cena wydaje się całkiem atrakcyjna jak na to, co oferuje headset. Nauszne słuchawki korzystają z 40-milimetrowych przetworników, kompozytowych (Xiaomi chwali się tu „grafenem”)  membran i podwójnego mikrofonu z redukcją hałasów tła ENC. Ponadto, oferują technologię dźwięku przestrzennego w formacie 7.1, która ułatwia precyzyjne lokalizowanie przeciwników w grach.xiaomi mi gaming headsetSłuchawki Xiaomi oferują możliwość podłączenia ich do dowolnego urządzenia za sprawą złącza jack 3.5 mm. Dźwięk przestrzenny dostępny jest jednak dopiero po podłączeniu do komputera za pośrednictwem portu USB – wszystko to za sprawą wbudowanej karty dźwiękowej. Oprogramowanie Xiaomi pozwala zmienić charakterystykę słuchawek z poziomu equalizera, czy też ustawić kolor podświetlenia.
Dodatkowym „bajerem” jest dość subtelne podświetlenie muszli oraz niewielkiego paska w dolnej części pałąka.
Gdzie kupić słuchawki dla graczy Xiaomi Mi Game Headset? Polecamy sprawdzony przez nas chiński sklep Gearbest, w którym zostały wycenione na 85.70 dolarów. Jeśli chcecie, chętnie sprawdzimy dla Was możliwości tego urządzenia.