Xbox Australia zrzuci na spadochronach skrzynie zaopatrzeniowe w 3 miastach

Australijski oddział Xboxa świętuje premierę PlayerUnknown’s Battlegrounds w wersji na konsole Xbox One z kolosalnym rozmachem. Podczas najbliższych dni nad Brisbane, Melbourne i Sidney latały będą samoloty, które nad każdym z miast zrzucą… skrzynię zaopatrzeniową. Tak, dobrze przeczytaliście: najprawdziwszą na świecie skrzynię zaopatrzeniową, na spadochronie.
Co będzie można znaleźć w skrzyniach zaopatrzeniowych? Cóż, Australijczycy idą z całą akcją „na bogato”, więc w środku znajdowały się będą konsole Xbox One X, kontrolery w najdroższej wersji Elite, kody do usługi Xbox Live, kody na gry oraz limitowane przedmioty związane z grą PlayerUnknown’s Battlegrounds. Łącznie w każdej skrzyni znaleźć będzie można 25 różnych gadżetów.
Microsoft ogłosi koordynaty punktów zrzutu oraz hasła potrzebne do otwarcia skrzyń poprzez swój fanpage Xbox ANZ w serwisie społecznościowym Facebook. Skrzynie zostaną zrzucone nad miastami w sobotę, 9 grudnia.
Ciekawe czy, podobnie jak w PlayerUnknown’s Battlegrounds, ludzie stoczą o zawartość skrzyń krwawe walki…
Akcję promuje takie oto nagranie:

PUBG zadebiutuje na konsolach Xbox One 12 grudnia w ramach programu Game Preview, w cenie ok. 29 dolarów. Pod koniec grudnia na komputerach stacjonarnych ma pojawić się ostateczna wersja gry, która trafi także na konsole.