World of Warcraft – zobaczcie wideo przedstawiające rozgrywkę nową klasą

Wszystko wskazuje na to, że Legion będzie doprawdy świetnym dodatkiem do World of Warcraft. Od kiedy po raz pierwszy do zapowiedziano podczas tegorocznych targów Gamescom, Blizzard ujawnił całkiem sporo informacji dotyczących nowości, jakie rozszerzenie wprowadzi.
Oprócz nowego kontynentu, broni artefaktowych oraz podziemi, w dodatku pojawi się nowa klasa o nazwie Demon Hunter. Dzięki filmom umieszczonym w serwisie YouTube, możemy dokładnie się jej przyjrzeć.
Demon Hunter rozpoczyna swoją przygodę na planetę Mardum, gdzie jako członkowie grupy Ilidari wyruszamy na samobójczą misję do zniszczonego więzienia dla demonów, miejsca – które stworzył, a następnie zniszczył (tworząc Płonący Legion) Sargeras. Właściwie, jest to retrospekcja, gdyż akcja rozgrywa się 10 przed rzeczywistymi wydarzeniami.

Grę zaczynamy z 98 poziomem, wyposażeni w zielone przedmioty o poziomie 660 ( bronie mają poziom 690). Wykonując zadania, otrzymujemy coraz lepszy sprzęt. Demon Hunter jest naprawdę niesamowity – może wykonywać podwójne skoki, szybować i z łatwością unikać ataków. Po kilku minutach gry, dostajemy nawet możliwość jazdy wierzchowcem o nazwie Fel Saber, którego wygląd idealnie wpasowuje się w klimat demonicznego świata.

Premiera kolejnego rozszerzenia do World of Warcraft najpóźniej nastąpi we wrześniu 2016 roku. Cena standardowej edycji cyfrowej i pudełkowej wynosi 49,99 dolarów, a za pudełkową edycję kolekcjonerską zapłacimy 89,99 dolarów. Oczywiście, składając przedpremierowe zamówienie, otrzymamy dodatkowe elementy do WOWa oraz innych gier Blizzarda.

Źródło: YouTube