Włoski bramkarz Gianluigi Buffon trafił do gry… World of Tanks

Gianluigi Buffon w World of Tanks. Brzmi absurdalnie? Legendarny bramkarz klubu Juventus Turyn (ponad 500 występów przez 17 lat!) oraz reprezentacji Włoch trafia do gry World of Tanks jako… grywalna postać.
Gianluigi Buffon w WoT będzie pełnił rolę dowódcy czołgu. Ten nietypowy ruch ma uświetnić premierę 11 nowych włoskich czołgów w World of Tanks, których głównym atutem jest szybkie przeładowania działa i wysoka mobilność. Lekkie, niewielkie czołgi mają sprawdzać się świetnie jako jednostki zwiadowcze oraz mające za zadanie flankować i odwracać uwagę przeciwnika.
Występ legendy włoskiej piłki w World of Tanks nie jest tylko symboliczny. Utalentowany bramkarz użycza odgrywanej postaci swojego głosu. Wielu z Was może wciąż nie wierzyć w to co się właśnie „odjaniepawliło”, więc serwuję zwiastun tego, co zgotowali Buffon z Wargamingiem.

Czy po wprowadzeniu do gry polskich czołgów jednym z dowódców będzie Antoni Macierewicz? 😉 A może powinien nią zostać Robert Lewandowski? Którego Polaka zobaczylibyście najchętniej jako dowódcę polskich jednostek?