Wiedźmin 3 otrzyma wydanie Game of The Year Edition

Już wkrótce na rynku pojawi się wydanie Game of the Year Ediotion gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, zawierające obydwa duże dodatki i wszystkie mniejsze DLC. Początkowo mieliśmy do czynienia jedynie z plotkami na ten temat, ale informacja już została oficjalnie potwierdzona przez studio CD Projekt RED, za pośrednictwem serwisu Eurogamer.
Informacje o specjalnej edycji trzeciej części Wiedźmina pojawiły się początkowo na niemieckiej stronie USK, która przyznaje oznaczenia wiekowe grom. Jako pierwszy zauważył je użytkownik serwisu Twitter o pseudonimielifelower.
Wiedźmin 3Najprawdopodobniej, w Game of the Year Edition znajdziemy nie tylko podstawową wersję Wiedźmina 3, ale również dodatki – Serca z Kamienia oraz Krew i Wino, wszystkie dotychczasowe aktualizacje, a także darmowe DLC.
Choć data premiery edycji GOTY Wiedźmina 3 nie została przez CD Projekt RED przedstawiona, nieoficjalne źródła sugerują, że wyznaczono ją na 26 sierpnia 2016 roku. Nowe wydanie pojawi się zarówno w wersji na PC, jak i na konsole – PlayStation 4 oraz Xbox One. Wygląda na to, że osoby, które jeszcze nie wypróbowały Wiedźmina 3, będą miały idealną okazję, by nareszcie to zrobić.

Źródło:Eurogamer