Wiedźmin 3: Krew i Wino – dobra oferta i bonusy w CDP.pl

CDP.pl wspólnie z operatorem płatności PayPal przygotowało wyjątkową promocję dla fanów Wiedźmina. Tylko w cdp.pl każdy, kto zamówi dodatek w przedsprzedaży otrzyma 10 zł zniżki przy płatności PayPal, 10% rabatu na kolejne zakupy wybranych produktów wiedźmińskich oraz plakat „Krew i Wino”.

Promocją PayPal objęte są wszystkie wersje dodatku „Krew i Wino”, zarówno w wersji pudełkowej, jak i cyfrowej. Zniżka w wysokości 10 zł naliczana jest po wyborze metody płatności PayPal i zostanie odliczona od wartości koszyka. Dla jednej transakcji przysługuje tylko jedna zniżka. Cena dodatku w wersji PC oraz PS4 ze zniżką PayPal wynosi 109 zł, a koszty dostawy 0 zł przy wyborze opcji „Paczka w Ruchu”.

Każdy, kto zamówi dodatek w przedsprzedaży otrzyma swój egzemplarz w specjalnym opakowaniu z kolekcji „CDP Insider”, które jest przepustką do konkursu i akcji specjalnych związanych z ważnymi tytułami w porfolio cdp.pl. W pierwszym konkursie można będzie wygrać kolekcjonerski, drewniany stół do Gwinta z własnym nazwiskiem. Wystarczy tylko opublikować oryginalne zdjęcie inspirowane grą, na którym znajdzie się pudełko „CDP Insider”. Szczegóły konkursu podane zostaną wkrótce.
wiedzmin 3 krew i wino promocja
Zamawiając dodatek „Krew i Wino” do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon, otrzymasz też 10% zniżki na kolejne zakupy w strefie www.cdp.pl/wiedzmin-znizka. Kod rabatowy można zrealizować jeszcze przed premierą dodatku, zwłaszcza że na fanów czeka mnóstwo gadżetów i nowych produktów spod znaku Wiedźmina.

Na uwagę zasługuje nowy wzór puzzli „Krew i Wino” w specjalnej cenie 49,99 zł oraz wiedźmiński medalion ze świecącymi oczami w cenie 109,99 zł. W ofercie dostępne będą również odświeżone, wybrane e-booki A. Sapkowskiego w promocyjnej cenie 19,99 zł. Na fanów Wiedźmina czeka też duży wybór koszulek w różnych wzorach i rozmiarach, a także figurki od Dark Horse.wiedzmin 3 krew i wino promocja Dla osób, które chcą dopiero rozpocząć przygodę z Wiedźminem czeka zestaw PlayStation 4 z grą Wiedźmin 3: Dziki Gon, Wiedźmin 3: Serca z kamienia i Wiedźmin 3: Krew i Wino w cenie 1799 zł.
Promocja PayPal z dodatkiem do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon trwa do 31 maja 2016 r. lub do wyczerpania zniżek. Szczegółowy Regulamin promocji PayPal znajduje siętutaj.

Źródło: inf. prasowa