Wiedźmin 3: Dziki Gon – za darmo z kartami nVidia i wybranymi laptopami

Deweloperzy ze studia CD Projekt Red napewno zadbają o to, aby gracze po raz kolejny otrzymali kapitalną opowieść, imponującą przygodę oraz znakomitą oprawę audiowizualną. Ogromny świat tej gry, widoczny na pierwszych fragmentach rozgrywki jest graficznym majstersztykiem z pięknymi widokami i dokładnie odwzorowanymi postaciami.
Aby dostarczyć graczom najlepsze wrażenia płynące z rozgrywki, NVIDIA i CD Projekt Red współpracowały ze sobą zapewniając najwyższy poziom realizmu i implementując takie technologie jak NVIDIA HairWorks czy NVIDIA PhysX. HairWorks odpowiada za naturalny wygląd włosów i sierści ponad 50 różnych potworów i postaci przemierzających Królestwa Północy, a PhysX pozwala na realistyczne odwzorowanie odzieży. Jeżeli dodamy do tego obiekty, które możemy niszczyć, to każda walka będzie spektakularnym doświadczeniem.

Osoby, które zakupią u partnerów akcji kartę graficzną GeForce GTX 980, GTX 970, GTX 960 albo notebooka z kartą graficzną GeForce GTX 970M lub szybszą, otrzymają grę Wiedźmin 3: Dziki Gon za darmo. Oferta obowiązuje do końca maja 2015 roku lub wcześniejszego wyczerpania się zapasów kodów promocyjnych.
Premiera gry Wiedźmin 3: Dziki Gon zaplanowana jest na 19 maja 2015 roku. Więcej informacji na temat promocji można znaleźć na stroniewww.GeForce.com/GetTheWitcher3, a partnerami akcji w Polsce są między innymi firmyAgito,Alsen,Arest,ESC,Fox Komputer,Gral,Komputronik,Morele,NTT,PC Projekt,Proline,Sferis iX-KOM.

Źródło: inf. prasowa