Watch Dogs za darmo od Ubisoftu

Ubisoft aż do 23 grudnia umożliwia zupełnie bezpłatne dodanie pełnej wersji gry Watch Dogs do swojej biblioteki w usłudze Uplay. Bez względu na to, jak została przyjęta w momencie swojej premiery i jak bardzo zawiodła nasze oczekiwania – warto ją pobrać i w nią zagrać.
Watch Dogs to z pewnością jedna z najbardziej kontrowersyjnych gier ostatnich lat. Kontrowersję wzbudziło przede wszystkim „oszpecenie” jej ostatecznej wersji, w porównaniu do tego, czym karmiono graczy na materiałach przedpremierowych. Kwestie grafiki na bok, bowiem Watch Dogs to całkiem solidny tytuł (średnia ocen 77 na Metascore dla wersji PC), który teraz każdy może pobrać za darmo.

Głównym bohaterem gry, której akcja rozgrywa się w Nowym Yorku niedalekiej przyszłości, jest niejaki Aiden Pearce. Naszym zadaniem będzie walka z wielkimi korporacjami i korupcją, która toczy miasto jak choroba, a naszą główną bronią… Nowy York! Co należy przez to rozumieć? Cała elektronika w mieście kontrolowana jest przez Główny System Operacyjny, do którego będziemy mieć praktycznie nieograniczony dostęp.

W ramach ograniczonej promocji, Ubisoft pozwala dodać grę Watch Dogs za darmo do biblioteki na platformie dystrybucji cyfrowej uPlay. Wbrew temu, co sugerować może nazwa linku, nie jest to trial, a pełna wersja gry, która swoją premierę miała 26 maja 2014 roku.

Jak pobrać Watch Dogs za darmo?

Aby pobrać Watch Dogs za darmo, należy udać się pod TEN ADRES, a następnie wybrać opcję „zarejestruj się na PC”. Jeśli posiadacie już konto uPlay, wystarczy, że się na nie zalogujecie, a gra zostanie dopisana na zawsze do Waszej biblioteki. Jeśli konta nie macie, wystarczy je założyć.watch dogs za darmo